کد خبر : 260684
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - 13:16
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

پای یک دَلال هم به ماجرای قتل‌های سریالی کلثوم باز شد

خانواده یکی از مقتولان می‌گوید که آنها از طریق یک دلال ازدواج با قاتل آشنا شده بودند.

پای یک دَلال هم به ماجرای قتل‌های سریالی کلثوم باز شد

به گزارش سایت خبری مدارا، همشهری نوشت: تحقیقات پلیس از کلثوم، زن ۵۶ساله مازندرانی که تا‌کنون به قتل ۷شوهر صیغه‌ای‌اش اعتراف کرده در حالی ادامه دارد که خانواده یکی از مقتولان می‌گوید که آنها از طریق یک دلال ازدواج با این زن آشنا شده بودند.

یکی از قربانیان قاتل سریالی مازندران گنجعلی بود که تنها ۴۳روز پس از ازدواج با قاتل سریالی توسط او به قتل رسید. پسر مقتول می‌گوید: من مغازه صافکاری دارم و یک روز آقایی که راننده مسافرکش بود به مغازه من آمد و گفت اگر برای پدرمان زن بخواهیم می‌تواند خانمی را به ما معرفی کند. وی ادامه می‌دهد: مادرم ۷ماهی بود که به رحمت خدا رفته بود برای همین به او گفتم این خانم را معرفی کن تا او را بشناسیم. گفت سن و سالش بالاست اما زن خوبی است. از طرفی پدر من ۸۴ساله بود و با توجه به مرگ مادرمان به‌دنبال فردی می‌گشتیم که بتواند همدم و مراقب او باشد. مرد جوان می‌گوید:‌ آن مرد مسافرکش بابت این وصلت ۱۰میلیون تومان گرفت و پدرم با کلثوم ازدواج کرد. ما از گذشته او چیز زیادی نمی‌دانستیم. فقط می‌گفت که از ازدواج قبلی‌اش پسر جوانی داشته که با قایق کار می‌کرده و از روی قایق افتاده و جان باخته است. می‌گفت یک دختر هم دارد که ازدواج کرده و سر زندگی خودش رفته است.

پسر مقتول ادامه می‌دهد: رفتار کلثوم و برخورد او با همسایه‌ها به حدی خوب بود که وقتی پدرمان جانش را از دست داد، حتی یک درصد هم احتمال نمی‌دادیم که او توسط همسرش به قتل رسیده است. پدرم ۴۳روز بعد از ازدواج پس از نماز صبح فوت کرد و فکر می‌کردیم که سکته کرده و برای همین مشکوک نشدیم. کلثوم هم ۲۵۰میلیون تومان مهریه‌اش و النگوهایش را گرفت و رفت. او بعد از اینکه دستگیر شد، وقتی برای بازسازی صحنه قتل به خانه ما آمد توضیح داد که پدرم را با استفاده از حوله خفه کرده بود. اظهارات فرزند مقتول در حالی بیان می‌شود که پسر یکی دیگر از مقتولان به نام اسماعیل بخشی هم می‌گوید که آنها از طریق یک دلال‌ ازدواج با این زن آشنا شده و او را به عقد پدرشان درآورده بودند. او توضیح می‌دهد:پدرم بازنشسته نکاچوب بود و بعد از فوت مادرم تنها بود. برای همین به دنبال فرد مناسبی برای اینکه با پدرم ازدواج کند می‌گشتیم. پدرم کاملا سالم بود و هیچ بیماری‌ای نداشت و به همین دلیل بعد از مرگش به قاتل مشکوک شدیم اما چون باید برای انجام آزمایش، پدرم نبش قبر می‌شد، پیگیر ماجرا نشدیم. به‌گفته وی، کلثوم ۵۰روز پس از زندگی مشترک با پدرش، او را به قتل رساند و حالا اعتراف کرده که به او قرص قند می‌داده و در نهایت نیز خفه‌اش کرده است.  براساس این گزارش، تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

اخبار مرتبط:
عبدالله مومنی به مرخصی آمد
عبدالله مومنی به مرخصی آمد

عبدالله مومنی، به دلیل روند بیماری و درمان همسرش به مرخصی کوتاه مدت اعزام شد.

دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد
دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد

دادستانی تهران اعلام کرد: بعد از انتشار مطالب کذب در خصوص قیمت ارز در کانال تلگرامی «اسکان نیوز» که میتوانست موجب نگرانی مردم و تضییع حقوق عامه شود، دادستانی تهران صاحب این کانال تلگرامی را احضار و برای وی پرونده قضایی تشکیل شد.

پنجشنبه‌ها تعطیل شد
پنجشنبه‌ها تعطیل شد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از افزایش تعطیلات رسمی هفتگی به ۲ روز و کاهش ۴ ساعته کار کارکنان با تصویب این کمیسیون خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است