کد خبر : 260648
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - 12:51
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۱۵۷ کیلومتر راه با هدف حذف نقاط حادثه‌خیزدر اصفهان ساخته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با هدف ارتقای سطح کیفی و حذف نقاط حادثه‌خیز، ۱۵۷ کیلومتر از راه‌های استان اصفهان در قالب پروژه‌های احداث و بهسازی، تقاطع غیرهمسطح و تونل در دست احداث است.

۱۵۷ کیلومتر راه با هدف حذف نقاط حادثه‌خیزدر اصفهان ساخته می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: با هدف ارتقای سطح کیفی و حذف نقاط حادثه‌خیز، در حال حاضر ۱۵۷ کیلومتر از راه‌های استان اصفهان در قالب پروژه‌های احداث و بهسازی، تقاطع غیرهمسطح و تونل در دست احداث است.

به نوشته فارس؛ وی افزود: تاکنون براساس کارکردهای ارائه شده بیش از ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال برای این راه‌ها هزینه شده است.

قاری‌قرآن با بیان اینکه ۱۲۹ کیلومتر راه در استان اصفهان در دست مطالعه است، گفت: ۸ پروژه با اعتبار بیش از ۲ هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال در مرحله انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد: با نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «مهار تورم و رشد تولید»، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با تشکیل کارگروه‌های ویژه، و تلاش و برنامه‌ریزی به اجرایی تمام پروژه‌های اولویت‌دار سرعت بخشید.

وی اضافه کرد: استان اصفهان با مساحت تقریبی ۱۰۷ هزار کیلومتر مربع، ۲۶ هزار و ۵۱۰کیلومتر راه همسنگ، بیش از ۴ هزار کیلومتر راه با نقش ملی و ترانزیت، همچنین همجواری با ۹ استان و دارا بودن ۱۱۴ شهر از اهمیت بسیار بالایی در زمینه حمل و نقل و حوزه شهری برخوردار است.

قاری‌قرآن با اشاره به اینکه بودجه این اداره‌کل از منابع ملی و استانی تأمین می‌شود، گفت: شاهد رشد بیش از ۸۰ درصدی اعتبارات استانی بوده‌ایم که تخصیص در این بخش ۷۸ درصد و تخصیص اعتبارات ملی نیز ۹۹ درصدبوده است.

اخبار مرتبط:
دوچرخه‌های شهرداری اصفهان در ناژوان دپو و دچار آسیب شده است
دوچرخه‌های شهرداری اصفهان در ناژوان دپو و دچار آسیب شده است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: بیش از ۱۰۰۰ دستگاه دوچرخه در ایستگاه‌های دوچرخه سطح شهر بود، اکنون نه ایستگاه هست نه دوچرخه و قدمی در این زمینه برداشته نشده است.

۵۰ میلیارد فرار مالیاتی یک شرکت تجاری در اصفهان کشف شد
۵۰ میلیارد فرار مالیاتی یک شرکت تجاری در اصفهان کشف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف فرار مالیاتی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در یک شرکت تجاری خبر داد.

شهادت بهترین سرانجام برای حجت‌الاسلام رییسی بود
شهادت بهترین سرانجام برای حجت‌الاسلام رییسی بود

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصفهان گفت: شهادت بهترین سرانجام برای حجت‌الاسلام رییسی به عنوان مجاهدی خستگی ناپذیر بود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است