کد خبر : 260622
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - 09:44
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۲۰ درصد از زائران اربعین کشور توسط ناوگان جاده‌ای اصفهان اعزام شد

معاون حمل‌ و نقل اداره‌ کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: ۱۰۲ هزار و ۳۳۴ نفر معادل ۲۰ درصد از کل زائران کشور توسط ناوگان اتوبوسی اصفهان به سمت عراق اعزام شدند.

۲۰ درصد از زائران اربعین کشور توسط ناوگان جاده‌ای اصفهان اعزام شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدعلی صلواتی اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده در ماه‌های گذشته، پیگیری‌های راهداری و هماهنگی دستگاه‌های استان، تاکنون هیچ مشکلی در عرضه بلیت برای عزیمت زائران به مرزهای چهارگانه وجود نداشته است.

به نوشته مهر؛ وی افزود: زائرانی که قصد سفر از طریق ناوگان‌های عمومی را داشتند، توانسته‌اند بخوبی و سهولت از طریق سایت‌های اینترنتی مُجاز یا دفاتر شرکت‌های مسافری در پایانه‌های مسافربری اقدام به تهیه بلیت کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان ادامه داد: بیش از ۱۰۲ هزار و ۳۳۴ زائر از روز ۲۴ مرداد تا پایان روز جمعه ۱۰ شهریور بوسیله سه هزار و ۴۸۸ دستگاه اتوبوس به سمت مرزها عزیمت کردند که این رقم نسبت مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲۷ درصد افزایش سفر و ۲۵ درصد افزایش مسافر داشته است.

وی با اشاره به اشتیاق اصفهانی‌ها برای سفر به عتبات عالیات از طریق مرز مهران ناظر به سهولت ادامه سفر در کشور عراق خاطرنشان کرد: حدود ۹۰ درصد از اعزام‌های استان ما به مرز مهران، کمتر از هفت درصد به مرز شلمچه، کمتر از سه درصد به مرز چذابه و حدود یک درصد به مرز خُسروی بوده است.

صلواتی تصریح کرد: ۲۰ درصد از زائران کل کشور که با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای اعزام شده‌اند مربوط به اصفهان هستند که این علاوه بر نمایش اشتیاق مردم استان ما به حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، موید سطح خدمت‌رسانی سیستم حمل و نقل جاده‌ای و ظرفیت ارائه شده ناوگان اتوبوسی اصفهان است.

اخبار مرتبط:
هنر برخی در انتخابات فقط نمایش است
هنر برخی در انتخابات فقط نمایش است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: برخی افراد در انتخابات حاضر خواهند شد که هنر آن‌ها فقط نمایش است، مردم دیگر این رفتارها را می‌شناسند و دست رد به سینه این افراد خواهند زد.

شهید رئیسی اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست جمهوری بازگرداند
شهید رئیسی اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست جمهوری بازگرداند

عضو شورای شهر اصفهان گفت: رئیسی مرد خدمت بود و شهادتش با عزت رقم خورد و اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست جمهوری بازگرداند و مردم همیشه قدردان خادمان واقعی خود هستند.

۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه‌دار شدند
۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه‌دار شدند

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان از تامین مسکن برای ۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در استان اصفهان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است