کد خبر : 260430
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - 10:37
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

نمایشگاه ملی فن نما در اصفهان برگزار می‌شود

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان از برگزاری نمایشگاه ملی فن نما در این کلان‌شهر در مهرماه امسال خبرداد.

نمایشگاه ملی فن نما در اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سعید ابراهیمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نمایشگاه ملی نوآوری و فناوری (فن نما) از دهم تا دوازدهم مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکصد شرکت در ۹ حوزه از جمله محیط زیست، هوشمندسازی، ساختمان صنایع وابسته، نفت و گاز و پتروشیمی، نوآوری و صنایع خلاق، فولاد، کشاورزی و امنیت غذایی، سلامت و فناوری زیستی و ماشین سازی از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

به نوشته مهر؛ وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را شناسایی فناوری‌ها و برقراری ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری و مبادله دانش فناوری دانست و با بیان اینکه این نمایشگاه فرصتی برای معرفی و تجمع شرکت‌های فناور و دانش بنیان است، خاطرنشان کرد: توسعه همکاری و مبادله علمی و فنی بین دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی و همچنین افزایش ارتباطات بین متقاضیان فناوری از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان، آشنایی شهروندان و پژوهشگران با دستاوردهای فناوری نوین را از دیگر اهداف و محورهای این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: استفاده کنندگان از خدمات فناوری‌های نوین دستگاه‌های اجرایی و مردم هستند که خدمات دریافت می‌کند.

ابراهیمی، بهره گیری از توان اندیشمندان و حمایت مالی و معنوی از برنامه‌های کاربردی فناوری را از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه فن نما برشمرد و گفت: برای برگزاری این نمایشگاه بین ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود.‌

وی با اشاره به اینکه از شرکت‌های دانش‌بنیان کشور ارمنستان نیز برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده است، ابراز داشت: پیش‌بینی می‌شود نمایندگانی از کشورهای عراق، عمان و کره جنوبی نیز در این نمایشگاه شرکت کنند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ۴۰ رویداد در این نمایشگاه برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: برگزاری این نمایشگاه و شناسایی و معرفی شرکت‌های فناور سبب می‌شود که ۱۰ درصد ارزش افزوده فناوری به استان بازگردد.

اخبار مرتبط:
پروژه‌های مسکن ملی به ۲۴۱۰۰ نفر در شهرهای جدید اصفهان اختصاص یافت
پروژه‌های مسکن ملی به ۲۴۱۰۰ نفر در شهرهای جدید اصفهان اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: طرح نهضت ملی مسکن تاکنون به بیش از ۲۴ هزار و ۱۰۰ متقاضی در شهرهای جدید استان (بهارستان، فولادشهر و مجلسی) اختصاص یافته است.

تصادف کامیون و پیکان در فولادشهر ۳فوتی و یک مصدوم داشت
تصادف کامیون و پیکان در فولادشهر ۳فوتی و یک مصدوم داشت

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از فوت سه نفر و مصدومیت یک نفر دیگر در تصادف پیکان و کامیون در فولادشهر خبر داد.

۲۳۰۰ خانواده دارای چندقلو تحت پوشش بهزیستی اصفهان است
۲۳۰۰ خانواده دارای چندقلو تحت پوشش بهزیستی اصفهان است

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: این سازمان ۲۳۰۰ خانواده دارای فرزند چند قلو را تحت پوشش دارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است