کد خبر : 260243
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - 11:39
دسته‌بندی : ورزشی
چاپ

معاون وزیر ورزش دولت روحانی: صادق کوشکی یک آدم بی‌سواد است

رئیس انجمن ورزشی‌نویسان به سخنان عجیب صادق کوشکی، کارشناس صداوسیما علیه علی دایی واکنش نشان داد.

معاون وزیر ورزش دولت روحانی: صادق کوشکی یک آدم بی‌سواد است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ خبرورزشی نوشت: چند روز پیش بود که صادق کوشکی در برنامه صداوسیما به علی دایی و عادل فردوسی‌پور حمله کرد و مدعی شد ۶ دهه پس از مرگ دایی دیگر کسی او را نخواهد شناخت. حرف‌های کوشکی با واکنش‌های زیادی همراه شد و حتی یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری خود بعد از بازی با فولاد به تمجید از علی دایی پرداخت.

حالا عبدالحمید احمدی، رئیس انجمن ورزشی‌نویسان و معاون وزیر ورزش دولت روحانی به سخنان کارشناس صداوسیما پاسخی داد و در اینستاگرام خود نوشت: آقای صادق کوشکی! متاسفم که علی‌رغم ادعای دانشگاهی بودن هنوز یاد نگرفتی که در محدوده سواد خودت صحبت کنی. آن‌چه که را جع‌به تختی و مقایسه ایشون با علی دایی گفتی هیچ ربطی به هم نداشت. تختی در جای خود جهان‌پهلوان بود و هست و دایی هم در جای خود محبوب مردم و جامعه ورزش ایران بوده و هست. شما به دوقطبی‌سازی در همون فضای سیاسی خودتون مشغول باشین و پاتو رو تو کفش ورزش که سواد و معرفتش رو ندارین نکنین. در ضمن این صداوسیما که منتقدش هستی همون‌جایی هست که دائم تریبونش برای امثال شما بازه!

اخبار مرتبط:
مهدی طارمی از هواداران پورتو عذرخواهی کرد
مهدی طارمی از هواداران پورتو عذرخواهی کرد

طارمی گفت: متأسفانه امسال آنطور که می‌خواستم پیش نرفت. ما درگیر جام ملت‌های آسیا بودیم و ذهنم درگیر تیم ملی بود. من نتوانستم آنطور که می‌خواستم خوب برای پورتو بازی کنم و بابت این موضوع از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

گزارشگر فوتبال در صداوسیما: بیشتر گزارشگران پرسپولیسی هستند!
گزارشگر فوتبال در صداوسیما: بیشتر گزارشگران پرسپولیسی هستند!

محمد سیانکی، گزارشگر ورزشی صداوسیما گفت: شاید اگر رادیو می‌ماندم قصه فرق می‌کرد اما در تلویزیون از یک طیف ضربه‌های زیادی خوردم.

علی کریمی: در هر لیگی جز ایران بدرخشید دیده می‌شوید
علی کریمی: در هر لیگی جز ایران بدرخشید دیده می‌شوید

بازیکن اسبق استقلال در خصوص اینکه آیا حضور در ترکیه برای بازیکنان ایرانی پیشرفت محسوب می‌شود یا خیر گفت: بستگی به خود بازیکن دارد. اینکه خودش می‌تواند در این شرایط بدرخشد یا خیر. به طور مثال اگر تصور کنید لیگ هلند خوب باشد این‌گونه نیست. آن‌جا چند تیم خوب دارند و جز آن تیم‌ها، دیگر تیم‌ها سطح پایینی دارند. یا به طور مثال در پرتغال اینگونه نیست. برای بازیکنان ایرانی و پیشرفت‌شان لیگ ترکیه مقصد خوبی است. شرایط جوری است که دیگر در لیگ ایران دیده نمی‌شوید و می‌توان گفت در هر لیگی جز ایران بدرخشید دیده می‌شوید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است