کد خبر : 259960
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - 13:44
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

امدادرسانی به ۲۵۰ نفر در مرز چذابه توسط اورژانس اصفهان

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان از امدادرسانی به بیش از ۲۵۰ مراجعه کننده از ابتدای استقرار واحدهای امدادی اورژانس اصفهان در مرز چذابه خبر داد.

امدادرسانی به ۲۵۰ نفر در مرز چذابه توسط اورژانس اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فرهاد حیدری اظهار داشت: کارشناسان اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با استقرار در مرز چذابه به ۲۵۱ نفر خدمت رسانی کردند.

به نوشته مهر؛ وی با بیان اینکه واحدهای امدادی اورژانس استان اصفهان از تاریخ ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ برای پوشش امدادسلامت مراسم پیاده روی اربعین حسینی از اصفهان بطرف مرز اعزام شده‌اند تصریح کرد: ۱۰ واحد امدادی اورژانس استان اصفهان شامل ۸ آمبولانس، یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین در مرز چذابه مستقر شده‌اند.

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان خاطرنشان کرد: از ابتدای استقرار واحدهای امدادی اورژانس اصفهان در مرز چذابه تا پایان روز پنجم شهریورماه جاری، کارشناسان اورژانس استان اصفهان به بیش از ۲۵۱ نفر امدادرسانی کردند.

وی با ذکر اینکه ۳۰ نفر از پرسنل عملیاتی اورژانس استان اصفهان در این استقراری ها حضور دارند اظهار داشت: ۲۳۷ مورد از ارائه خدمات اورژانس اصفهان به زائران اربعین حسینی بصورت ارائه مراقبتهای سرپایی در محل بوده است و ۱۴ مورد هم به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

حیدری ضمن قدردانی از تمامی پرسنل اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان ادامه داد: استقرار واحدهای امدادی اورژانس برای مراسم پیاده روی اربعین حسینی تا ۱۸ شهریور ماه ادامه دارد و درصورت نیاز با دستور سازمان اورژانس کشور این زمان تمدید می‌شود.

اخبار مرتبط:
اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌های مسن است
اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌های مسن است

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با تأکید بر کاهش اطاله دادرسی گفت: اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌‌های مسن و تمام ظرفیت‌های دادگستری معطوف انجام این امر خواهد شد.

سلول‌های کشنده طبیعی از سلول بنیادی خون بندناف در اصفهان تولیدشد
سلول‌های کشنده طبیعی از سلول بنیادی خون بندناف در اصفهان تولیدشد

اصفهان - جمعی از پژوهشگران اصفهانی به فناوری تولید سلول‌های کشنده طبیعی از سلول‌های بنیادی خون بندناف و مهندس آن برای درمان انوع سرطان دست یافتند.

استاندار اصفهان: تربیت معنوی دانش‌آموزان امری فرعی در نظام آموزشی نیست
استاندار اصفهان: تربیت معنوی دانش‌آموزان امری فرعی در نظام آموزشی نیست

استاندار اصفهان گفت: تربیت معنوی افراد نمی‌تواند به عنوان امری فرعی در نظام آموزشی قلمداد شود و برنامه‌ریزی در حوزۀ نماز سرمایه‌گذاری است که تعالی در آینده را رقم می‌زند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است