کد خبر : 259833
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - 14:21
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

۹ فوتبالیست نوجوان در تهران توسط مربی خود مورد آزار جنسی قرار گرفتند

جام جم نوشت: مربی فوتبال که با شکایت ۹ بازیکن نوجوان در برابر اتهام آزار و اذیت آن‌ها قرار گرفته، به زودی به صورت غیرعلنی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

۹ فوتبالیست نوجوان در تهران توسط مربی خود مورد آزار جنسی قرار گرفتند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جام جم نوشت: تحقیقات درباره این پرونده از اواخر سال۱۴۰۰ و با شکایت مردی از مربی فوتبال پسرش آغاز شد. این مرد در شکایت خود گفت: پسر ۱۲ساله‌ام علاقه زیادی به فوتبال دارد و به همین دلیل او را در یک باشگاه ورزشی در شرق تهران ثبت‌نام کردم. مربی ۴۰ساله باشگاه که کارت مربیگری داشت از پسرم تست گرفت و ادعا کرد او آینده خوبی در فوتبال دارد. بعد از چند ماه رفتار پسرم تغییر کرد و پرخاشگر شده بود. دیگر علاقه‌ای به حضور در تمرین‌های فوتبال نداشت و این رفتار باعث شک ما شد. چند بار با او صحبت کردیم، اما فقط سکوت می‌کرد و هر روز گوشه‌گیرتر می‌شد. تا این‌که روزی دو نفری بیرون رفتیم و گفتم اگر مشکلی داری بگو که پسرم مهر سکوتش را شکست و راز آزار و اذیت‌های مربی فوتبالش را فاش کرد. متوجه شدم این مربی پسرم را آزار داده است. پس از این شکایت، تحقیقات پلیسی آغاز و همزمان خانواده دو پسر نوجوان دیگر هم با مراجعه به پلیس آگاهی شکایات مشابهی را مطرح و اعلام کردند پسران‌شان در دام سیاه مربی فوتبال گرفتار شده‌اند.

پرونده مربی آزارگر به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و سه پسر نوجوان به تشریح آزار این مربی ۴۰ساله فوتبال پرداختند. با افشای ماجرا، این مرد برای تحقیقات احضار شد، اما به طور مرموزی ناپدید گردید. جست‌وجو‌های برای دستگیری او ادامه داشت تا این‌که مشخص شد در یکی از شهر‌های شمالی کشور مخفی شده است. ماموران با دستور قضایی راهی این شهر شدند و این مربی فوتبال به نام سینا را دستگیر کردند. این در حالی بود که در این مدت تعداد شکایت‌های ثبت شده از این مربی به ۹فقره رسیده بود.

با تحقیق از شاکیان مشخص شد، این مرد ۴۰ساله که در یکی از باشگاه‌های شرق تهران مربیگری می‌کرد، با ثبت‌نام نوجوانان ۹ تا ۱۲ساله در باشگاه، در کنار آموزش فوتبال این نوجوانان را مورد آزار قرار می‌داد. آن طور که پسران نوجوان گفته بودند، مربی آن‌ها را به بهانه‌های مختلف به خانه خود کشانده و آن‌ها را آزار می‌داده است. او سپس برای جلوگیری از شکایت بازیکنان علیه او آن‌ها را مجبور به کار‌های خلاف عرف و ارتباط با یکدیگر می‌کرد و از آن‌ها فیلم می‌گرفت.

قاضی شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پس از بررسی شکایت‌ها دستور تحقیقات بیشتر و فیلم‌های سیاه متهم را صادر کرد. در اولین جلسه تحقیق که در این باره برگزار شد تعدادی از نوجوانان همراه والدین خود در دادگاه حاضر شدند و به تشریح شکایت خود و نحوه آزارشان توسط این مربی پرداختند. سپس متهم که متاهل نیز هست در دفاع از خود اتهام آزار و اذیت بازیکنان نوجوان را قبول نکرد.

قاضی دادگاه دستور تحقیق از دیگر شاکیان را صادر کرد تا با تکمیل تحقیقات جلسه محاکمه به صورت غیرعلنی برگزار شود. این در حالی است که شکات برای متهم اشد مجازات را خواستار شده اند.

اخبار مرتبط:
شهادت ۳ مامور پلیس در جریان درگیری با یک شرور مسلح در نارمک
شهادت ۳ مامور پلیس در جریان درگیری با یک شرور مسلح در نارمک

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت از شهادت سه تن از ماموران پلیس در جریان درگیری مسلحانه با یک شرور در محدوده نارمک خبرداد.

روایت مَردم منطقه جنگلی دیزمار و روستای اوزی و پیر داوود از سانحه
روایت مَردم منطقه جنگلی دیزمار و روستای اوزی و پیر داوود از سانحه

ایرنا نوشت: براساس گزارش‌هایی که اهالی روستا‌های اطراف محل بروز حادثه داده اند، هلیکوپتر حامل رییس جمهور و همراهانش در منطقه جنگلی دیزمار بین روستای اوزی و پیر داوود دچار سانحه شده است. ️اهالی این منطقه که در شمال ورزقان در استان آذربایجان شرقی قرار دارد گفته‌اند که ساعتی پیش صدا‌هایی در این منطقه شنیده شده است.

دید افقی در محل سانحه بالگرد رئیسی کمتر از ۵ متر است
دید افقی در محل سانحه بالگرد رئیسی کمتر از ۵ متر است

فارس نوشت: گروه‌های امدادی و جست‌وجوگر درحال تلاش برای یافتن هلی‌کوپتر حامل رئیس‌جمهور هستند.جستجو تیم‌های امدادی در حوالی معدن مس سنگون ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است