کد خبر : 259690
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - 18:17
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

فعال سیاسی اصلاح‌طلب: آقای روحانی آدم جوانمرد و بامعرفتی نیست

نماینده ادوار مجلس گفت: روحیه آقای روحانی خالی از عاطفه و احساس است، او خیلی اهل جوانمردی و معرفت نیست و برای اینکه به هدفش برسد می‌تواند از همه ولو نزدیک‌ترین‌هایش عبور کند؛ چه رسد به آقای عارف. همین کار را با آقایان ربیعی، جهانگیری، حجتی و خانم مولاوردی هم کرد.

فعال سیاسی اصلاح‌طلب: آقای روحانی آدم جوانمرد و بامعرفتی نیست

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فردانیوز نوشت: مهدی آیتی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره فعالیت انتخاباتی اصلاح طلبان و احتمال حضور محمدرضا عارف در صحنه انتخابات گفت: «واقعیت این است که به آقای عارف بی‌مهری‌هایی از سوی آقای روحانی شد. آقای عارف در سال۹۲ به نفع آقای روحانی از ادامه حضور در انتخابات انصراف داد و در آن زمان همه تصور می‌کردند آقای روحانی در دولتش از آقای عارف استفاده کند و به او جایگاه خوبی بدهد اما برای هیچ مسئولیتی از او دعوت به عمل نیامد و حتی تجلیل یا تقدیری هم از او صورت نگرفت. به هر حال آقای عارف باعث افزایش رأی آقای روحانی شده بود و بعد از انتخابات به چنین دلایلی اختلافاتی میان طرفداران آقای روحانی و آقای عارف به وجود آمد و تا الان هم ادامه دارد».

او ادامه داد: «ریشه‌های حملات نزدیکان روحانی به عارف را باید در همان سال۹۲ جست‌وجو کرد. به هر حال آقای عارف نزدیک به آقای خاتمی است و یک اصلاح‌طلب است اما آقای روحانی هیچ وقت اصلاح‌طلب نبوده است. آقای روحانی از همه جا رانده و از همه جا رانده شده است. او پایگاهش اصولگرایی است اما هیچ یک از اصولگرایان قبولش ندارند و نزد اصلاح‌طلبان هم چهره‌ای محبوب نیست».

این تحلیلگر مسائل سیاسی همچنین بیان کرد: «این وضعیتی است که خود آقای روحانی به وجود آورده است. روحیه آقای روحانی خالی از عاطفه و احساس است، او خیلی اهل جوانمردی و معرفت نیست و برای اینکه به هدفش برسد می‌تواند از همه ولو نزدیک‌ترین‌هایش عبور کند؛ چه رسد به آقای عارف. همین کار را با آقایان ربیعی، جهانگیری، حجتی و خانم مولاوردی هم کرد».

آیتی در پایان گفت: «من بعید می‌دانم دعوای میان اصلاح‌طلبان با هم یا اصلاح‌طلبان و مستقلین یا همان نزدیکان آقای روحانی ادامه‌دار باشد یا بالا بگیرد زیرا دعوا بر سر قدرت است و وقتی اصلاح‌طلبان و مستقلین نمی‌توانند به قدرت برسند، دعوایی هم با هم ندارند».

اخبار مرتبط:
پورمحمدی: در ماجرای جنگ اوکراین، هم هزینه کردیم و هم تحریم شدیم
پورمحمدی: در ماجرای جنگ اوکراین، هم هزینه کردیم و هم تحریم شدیم

مصطفی پورمحمدی، کاندیدای ریاست‌جمهوری: در اتفاقات اوکراین ما بیشترین هزینه را دادیم اما از مزایای آن استفاده نکردیم.

نمازی: این درست نیست به علت حادثه هلیکوپتر، عملکرد رئیسی را سفید نشان دهیم / ماموریت دو کاندیدای پوششی، کوبیدن پزشکیان و حمله به پورمحمدی است
نمازی: این درست نیست به علت حادثه هلیکوپتر، عملکرد رئیسی را سفید نشان دهیم / ماموریت دو کاندیدای پوششی، کوبیدن پزشکیان و حمله به پورمحمدی است

عضو حزب کارگزاران گفت: مگر آقای رئیسی وعده نداد که سالی یک میلیون شغل ایجاد کند و سالی یک میلیون مسکن بسازد؟ مگر آقای رئیسی وعده تورم تک رقمی را نداد؟ کدام یک از وعده‌های ایشان عملی شده است؟ اینکه بگوییم چون حادثه برای ایشان رخ داده و بخواهیم سیاهی را سفید کنیم درست نبود. بنابراین عیب این مناظره عدم رقابتی بودن آن است.

کنایه سعید جلیلی به قالیباف I ببینید
کنایه سعید جلیلی به قالیباف I ببینید

صفحه توییتر جلیلی فیلمی از سعید جلیلی منتشر کرده است که در آن جلیلی با کنایه از ساخت دریاچه مصنوعی در تهران انتقاد می‌کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است