کد خبر : 259541
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - 10:47
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

اصلاح و توسعه ۵۹۶ کیلومتر شبکه آب و فاضلاب در اصفهان

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: از هفته دولت سال گذشته تا هفته دولت سال جاری ۵۹۶ کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۱۴۱۸۳ میلیارد ریال توسط آبفای استان اصفهان صورت گرفته است.

اصلاح و توسعه ۵۹۶ کیلومتر شبکه آب و فاضلاب در اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین اکبریان مدیرعامل آبفای استان اصفهان در گفت‌وگو با با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: از شهریور سال گذشته تاکنون در بخش آب شاهد توسعه ۶۹ کیلومتر خطوط انتقال و ۲۳۳ کیلومتر شبکه توزیع در استان با اعتباری بالغ بر ۳۳۶۵ میلیارد ریال هستیم و در این مدت ۱۸۹۰۰ انشعاب آب واگذار شده است.

به نوشته فارس؛ وی افزود: همچنین در یک سال گذشته ۱۳۶ کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب با هزینه‌ای بالغ بر ۱۴۹۶ میلیارد ریال اصلاح شده است.

اکبریان هزینه اصلاح و توسعه شبکه فاضلاب در یک سال گذشته را بالغ بر ۹۳۲۲ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: ۱۴۲ کیلومتر شبکه جدید اجرا و ۱۶ کیلومتر شبکه فرسوده اصلاح شده و در این مدت بالغ بر ۱۵ هزار و ۱۰۰ انشعاب فاضلاب واگذار گردیده است.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با اشاره به حفر و تجهیز ۱۸ حلقه چاه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال در یک سال گذشته عنوان کرد: با انجام این عملیات ۱۹۲ لیتر بر ثانیه بر ظرفیت تامین آب استان اضافه شده است.

وی ادامه داد: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین و از آنجا که شرکت آبفا، جهاد خدمت‌رسانی را سرلوحه کار خود قرار داده، هفته دولت فرصت مغتنمی برای بیان دستاوردها و خدمات این شرکت به مردم شریف استان است.

اکبریان خاطر نشان کرد: با هدف توسعه خدمات، ۱۸ طرح آب و فاضلاب شهری و روستایی با هزینه‌ای بالغ بر ۳۵۲۱ میلیارد ریال در هفته دولت کلنگ‌زنی و بهره‌بردای می‌شوند.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است