کد خبر : 259535
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - 10:17
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

آموزش اصلاحات قانونی انتخابات استانی برگزار می‌شود

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: امسال آموزش اصلاحات قانونی انتخابات استانی برگزار می‌شود.

آموزش اصلاحات قانونی انتخابات استانی برگزار می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهدی سلیمانی در شانزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه با توجه به اصلاح قانون انتخابات که در تاریخ اول مرداد ماه امسال انجام شد، فرمانداران و بخشداران استان نسبت به قانون خوانی و مباحثه در خصوص اصلاحات و مفاد جدید قانون انتخابات اقدام کنند، اظهار داشت: در این خصوص در نظر داریم فرآیند آموزش اصلاحات قانون انتخابات را به صورت استانی برگزار کنیم.

به نوشته مهر؛ وی به حضور فرمانداران شهرستان‌های اردستان و نطنز در جلسه اشاره کرد و گفت: با حضور فرمانداران وضعیت فعالیت‌های انتخاباتی در این دو شهرستان نیز مطرح و بررسی شد.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان افزود: تکمیل زیرساخت فیبرنوری در حوزه بخشداری‌ها با همکاری دستگاه‌های مجری به ویژه مخابرات برای اجرای فرآیند احراز هویت انتخابات در شهرستان‌های استان مورد تأکید قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین بر توسعه و تقویت حوزه فناوری و تأمین خودرو برای نقل و انتقال هیئت اجرایی انتخابات به دلیل تعدد شعب انتخابات در این ۲ شهرستان تأکید شد.

سلیمانی گفت: با توجه به اینکه شرایط انتخاباتی در این دو شهرستان در حوزه فضای مجازی گسترش بیشتری از اکثر حوزه‌های انتخابیه دارد مقرر شد، تخلفات احتمالی که باعث تشنج فضای انتخاباتی می‌شود مورد رصد قرار گیرد تا فضای سالم و توأم با رقابت در انتخابات فراهم و از تخریب فضا و کاندیداهای انتخابات جلوگیری شود.

وی ادامه داد: مجموعاً هر ۲ شهرستان آمادگی خوبی برای اجرای انتخابات دارند و امیدواریم بتوانند با بسترسازی مناسب فضای مشارکت را نیز تقویت کنند.

اخبار مرتبط:
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود

دستیار ویژه مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از برگزاری جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان با محوریت صنایع‌دستی خبر داد.

شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان
شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان

رئيس كل دادگستري اصفهان گفت: با حمايت دستگاه قضائي و اجرايي استان و پيگيري‌هاي دبيرخانه ستاد اقتصاد مقاومتي دادگستري استان اصفهان يكي از خطوط توليد شركت كاشي اصفهان افتتاح شد و اين كارخانه به چرخه توليد بازگشت.

اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود
اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان اصفهان از توافق با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور فراهم شدن مقدمات راه اندازی اولین موزه پلیس در این استان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است