کد خبر : 259517
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - 10:24
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

ایجاد مجموعه‌ فرهنگی ورزشی در منطقه ۱۵ اصفهان

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با رأی مثبت اعضا برای ایجاد یک زیرساخت فرهنگی ورزشی در مطقه 15 اتفاق خوبی خواهد افتاد؛ براین اساس مشارکت ۵۰۰ میلیون تومانی شهرداری رقم خواهد خورد.

ایجاد مجموعه‌ فرهنگی ورزشی در منطقه ۱۵ اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علی صالحی در گفت‌وگوی خبری پس از یکصدمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: در ابتدای جلسه امروز به مناسبت روز پزشک در خدمت پزشکان بودیم، نکات خوبی مطرح و مقرر شد در کارگروه مشترکی این موضوعات برای پیگیری و حل دنبال شود.

به نوشته فارس؛ وی در خصوص طرح‌ها و لوایح امروز گفت: مساعدت برای ایجاد مرکز فرهنگی ورزشی در منطقه ۱۵ از مسائل بررسی شده در صحن امروز بود با رأی مثبت اعضا برای ایجاد یک زیرساخت فرهنگی ورزشی در این محله اتفاق خوبی خواهد افتاد؛ براین اساس مشارکت ۵۰۰ میلیون تومانی شهرداری رقم خواهد خورد و امیدواریم شاهد بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این مجموعه فرهنگی ورزشی باشیم.

صالحی با اشاره به مصوبه کارگروه ماده ۱۸ در خصوص تعیین نرخ سرویس مدارس گفت: با توجه به توضیحات مطرح شده شورا بدون ورود به جزئیات مصوبه و نرخ به تصویب رسیده، مجموعه ارسالی از جانب کارگروه ماده ۱۸ را جمع بندی کرد تا به شهرداری اصفهان ابلاغ شود و از ابتدای مهر شاهد اجرای آن و بهره‌مندی شرکت‌های سرویس مدارس از این موضوع باشیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به توافق نامه آزادسازی در طرح عمرانی فضای سبز محله همت آباد بیان کرد: در آینده‌ای نزدیک کلنگ عملیات عمرانی در این محله به زمین خواهد خورد تا یک پارک محلی به این محله پرتراکم اضافه شود.

وی خاطرنشان کرد: توافق ملکی دیگر که امروز در صحن شورا مطرح شد مربوط به یکی دیگر از پروژه‌های شاخص شهری بود که با پیگیری همکاران به مرحله آخر رسیده و آن موضوع آزادسازی طرح فضای سبز و پردیس محله شمس‌آباد است؛ این طرح جزو اولویت‌ها و پروژه‌های شاخص است که بعد از مراحل طراحی کلنگ آغاز عملیات عمرانی آن به زمین خواهد خورد.

اخبار مرتبط:
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد
۱۸۵ معتاد متجاهر در اصفهان جمع‌آوری شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان نتایج اجرای طرح آرامش در شهر ۸ توسط مأموران این پلیس را تشریح کرد.

استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود
استانبول خواهرخوانده اصفهان می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت: هم‌اکنون هفت پیشنهاد خواهر خواندگی توسط شهرداری اصفهان در دست بررسی و مذاکره قرار دارد.

برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود
برق صنایع اصفهان براساس پیشنهاد شهرک‌های صنعتی مدیریت می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: برای مدیریت ناترازی در حوزه برق مقرر شده تا شهرک‌های صنعتی استان مدل پیشنهادی ارائه دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است