کد خبر : 259331
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - 13:56
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

انهدام باند ۵ نفره سارقان موتورسیکلت در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان موتورسیکلت شهروندان در کوه صفه اصفهان و کشف ۹ دستگاه موتورسیکلت مسروقه در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

انهدام باند ۵ نفره سارقان موتورسیکلت در اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در کوه صفه اصفهان، با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری عامل این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

به نوشته فارس؛ وی افزود: کارآگاهان پلیس پس از بررسی محل‌های وقوع سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و همچنین جمع‌آوری سرنخ‌های موجود و تحقیقات میدانی، در نهایت ردپای اعضای باندی ۵ نفره در این سرقت‌ها را به دست آورده و با شناسایی هویت اصلی متهمان مشخص شد این افراد جزو سارقان غیربومی و در حرکت هستند که اقدام به سرقت در محدوده کوه صفه اصفهان کرده‌اند.

ترکیان تصریح کرد: تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس در این خصوص ادامه داشت و سرانجام متهمان در حین سرقت موتورسیکلت شهروندی، شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه سارقان در تحقیقات اولیه پلیس به ۹ فقره سرقت موتورسیکلت در کوه صفه اصفهان اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: تعداد ۹ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در بازرسی از مخفیگاه این متهمان کشف شد و در این خصوص تحقیقات تکمیلی پلیس همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط:
سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد
سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ هکتار اراضی ملی و موات داخل حریم و محدوده استان اصفهان بین سال‌های ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ تحصیل شده است.

ستادهای کاندیداها و طرفداران آنان براساس مُر قانون عمل کنند
ستادهای کاندیداها و طرفداران آنان براساس مُر قانون عمل کنند

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: ستادهای کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان اصفهان و طرفداران آنان با قانون تبلیغات انتخابات آشنا باشند و براساس مُر قانون عمل کنند.

رانندگی بدون گواهینامه جان جوان ۱۷ ساله را گرفت
رانندگی بدون گواهینامه جان جوان ۱۷ ساله را گرفت

رئیس پلیس راهور اصفهان گفت: رانندگی بدون گواهینامه جوان ۱۷ ساله شاهین شهری منجر به مرگش و مصدوم شدن سه سرنشین دیگر خودرو شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است