کد خبر : 259290
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - 21:25
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

عضو مجلس خبرگان: رسانه‌های اصلاح طلب دست از سیاه نمایی علیه دولت بَردارند

نماینده خبرگان با انتقاد از سیاه نمایی رسانه‌های اصلاح طلب و ندیدن خدمات و موفقیت‌های دولت سیزدهم، تصریح کرد: دولت در زمینه سیاست خارجی و ارتباط گیری با کشورها موفق عمل کرده است.

عضو مجلس خبرگان: رسانه‌های اصلاح طلب دست از سیاه نمایی علیه دولت بَردارند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ رسا نوشت: حجت الاسلام جواد مجتهد شبستری نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت و ضمن تبریک آن به مسئولان کشور با تشکر از تلاش‌های مسئولانی که در راستای خدمت به مردم و کشور قدم بر می دارند اظهار داشت: انصافاً مجموعه دولت سیزدهم، دولتی فعال و بسیار تلاشگر است؛ مخصوصاً ریاست محترم جمهور که زحمات بسیاری را در راستای خدمت به مردم بر دوش می کشد.

وی در ادامه با بیان اینکه قطعاً همه دولت‌ها دارای برخی نقاط ضعف نیز می‌باشند افزود: با وجود تلاش‌های بسیار دولت سیزدهم؛ اما گاهی نیز ممکن است نقدهایی برای مجموعه دولت وجود داشته باشد که یکی از این نقدها این است که در برخی از مواقع، نتیجه تلاش هایی که انجام می گیرد، باید در سفره مردم معلوم باشد که علی رغم تلاش های بسیار این دولت در زمینه های مختلف؛ هنوز در معیشت مردم و قیمت محصولات تغییر محسوسی ایجاد نشده و لازم است اثر تلاش ها در سفره مردم دیده شود.

نماینده مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید قیمت محصولات اساسی و مورد نیاز مردم پایین آید و گرانی اقلام اساسی مردم جامعه همچون گوشت، مرغ، نان و بقیه مایحتاج کنترل شود؛ علاوه بر این که به وجود آمدن برخی از اشکالات مدیریتی همچون نحوه توزیع بنزین در جایگاه های سوخت، می تواند با اتخاذ تدابیری بهتر مدیریت شود و باید بر ثبات قیمت ها  توجه بیشتر شود.

حجت الاسلام والمسلمین مجتهد شبستری با اشاره به سیاه نمایی رسانه‌های اصلاح طلب در خصوص خدمات و موفقیت‌های دولت سیزدهم خاطرنشان کرد: یکی از موفقیت‌های دولت سیزدهم در زمینه دیپلماسی فعال و ارتباط گیری موثر با همسایگان و کشورهای خارجی است که در این زمینه موفق عمل شده و ممکن است که جریان اصلاحات با این موفقیت ها موافق نبوده باشند که در این صورت این واقعاً جای تأسف دارد که برخی از افراد آنجایی که مشکلی از مشکلات مردم حل شده و موفقیتی برای کشور به دست می آید، ناراحت و گلایه مند شده و برای خود ناخوشایند می دانند؛ درحالی که موفقیت دولت موفقیت نظام و مردم است و این موفقیت ها امید مردم را به اصلاح امور بیشتر می کند.

دولت سیزدهم و عمل به مطالبات رهبر انقلاب

وی در ادامه در جواب این سوال که دولت سیزدهم چه میزان توانسته  است مطالبات رهبر انقلاب اسلامی را جامه عمل بپوشاند بیان داشت: به نظر من دولت سیزدهم در زمینه سیاست خارجی و ارتباط گیری با کشورهای دیگر، تا حد زیادی موفق عمل کرده و رضایت رهبر معظم انقلاب را در این زمینه مشاهده کردیم؛ اما در زمینه مسائل اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم، به نظر می‌رسد که هرچند دولت محترم در این سمت و سو حرکت می‌کند؛ ولی هنوز چندان موفقیتی را مشاهده نکردیم.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در پایان اظهار داشت: امیدواریم طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی امسال، تلاش دولتمردان به گونه‌ای باشد که مردم خشنود شده و لبخند رضایت بر چهره آنان بیشتر دیده شود؛ هرچند باید گفت که این دولت در زمینه های اشتغال زایی، مهار تورم و رونق تولید، فعالیت‌های خوبی انجام داده است که باید سعی شود تا آثار این اقدامات نیز در جامعه مشاهده شود.

اخبار مرتبط:
مسعود پزشکیان: تا دلتان بخواهید دکتر داریم؛ اما کاری بلد نیستند / دلالان و رشوه بگیران کار اقتصادی می‌کنند
مسعود پزشکیان: تا دلتان بخواهید دکتر داریم؛ اما کاری بلد نیستند / دلالان و رشوه بگیران کار اقتصادی می‌کنند

نامزد انتخابات مجلس دوازدهم گفت: نباید تولیدکننده‌ها را به عنوان سرمایه‌دار و یا چپاولگر، معرفی و آن‌ها را با بخشنامه‌ها سردرگم کنیم. سرمایه‌گذاران باید از احترام و امنیت کافی برخوردار باشند و این در حالی است که دلالان و رشوه بگیران در حال انجام کار اقتصادی هستند و ما فشار مالیاتی را بر روی تولیدکنندگان اعمال می‌کنیم.

حجت‌الاسلام نوراللهیان: امام زمان برای جلوگیری از گرمایش زمین و محیط زیست برنامه دارد
حجت‌الاسلام نوراللهیان: امام زمان برای جلوگیری از گرمایش زمین و محیط زیست برنامه دارد

رئیس پیشین سازمان حوزه ها و مدارس علمیه خارج از کشور گفت: امکان ندارد امام زمان برای رفع فقر در میان ملتهای محروم جهان، از جمله آفریقای مظلوم، بی برنامه باشد. برای مهاجرت و ایجاد جهانی عاری از سلاحهای اتمی، جلوگیری ازاختلاس، و فساد، ربا، ریا بیماری های عمومی و فراگیر، ریشه کنی بی سوادی، رشد دانش و علم و افتخارات بشری برنامه داشته باشد.

سردار سلامی: ایران، کشور نایب امام زمان است
سردار سلامی: ایران، کشور نایب امام زمان است

فرمانده کل سپاه گفت: این انقلاب زمینه ساز عصر ظهور و جریانی حقیقی در عالم است که در برابر صف آرایی های دشمنان در همه ابعاد ایستاده و امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب به قله نزدیک است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است