کد خبر : 259259
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - 20:15
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

اعطای زمین به ۶۳۱ متقاضی مسکن در اصفهان همزمان با هفته دولت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از اعطای زمین به ۶۳۱ نفر بویژه مشمولان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در ۱۳ شهر استان همزمان با هفته دولت خبرداد.

اعطای زمین به ۶۳۱ متقاضی مسکن در اصفهان همزمان با هفته دولت

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علیرضا قاری‌قرآن با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ده‌ها پروژه این اداره‌کل همزمان با هفته دولت، اظهار داشت: تخصیص زمین به ۶۳۱ نفر در ۱۳ شهر استان اصفهان به ویژه واجدین شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، از جمله این موارد است.

به نوشته مهر؛ وی افتتاح ۳۹۰ واحد باقیمانده پروژه مسکن مهر آران و بیدگل، ۷۵۶ واحد مسکونی پروژه‌های بازآفرینی شهری و خود مالکان در ۱۰ شهر استان و همچنین چهار هزار واحد مسکونی روستایی در ۲۸ شهر را از دیگر طرح‌ها و پروژه‌های حوزه مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان برشمرد که در هفته دولت افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ادامه داد: در حوزه راهسازی نیز پروژه ملی بزرگراه کاشان-مشهد اردهال به طول ۱۰ کیلومتر با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال، تقاطع غیر همسطح ورودی مسکن مهر نائین شامل چهار کیلومتر راهسازی و چهار دستگاه تقاطع غیر همسطح با اعتبار ۲۸۰ میلیارد ریال و باند دوم اصفهان- اردستان و کمربندی کمشچه به طول دو کیلومتر با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال، قابل افتتاح و بهره‌برداری در هفته دولت است.

وی گفت: همچنین عملیات اجرایی احداث باند دوم سه راهی مهردشت – حسین آباد به طول پنج کیلومتر با ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار و پل راه آهن اصفهان – اردستان شامل یک دستگاه تقاطع غیر همسطح ۱۵ متری با ۷۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز می‌شود.

قاری‌قرآن افزود: در هفته دولت سال‌جاری، عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح زیرگذر بوئین میاندشت شامل چهار کیلومتر راهسازی و چهار دهانه ۱۵ متری با ۷۸۰ میلیارد ریال اعتبار و همچنین تقاطع غیر همسطح سه راهی پلیس راه – علویجه با چهار کیلومتر راهسازی و چهار دستگاه تقاطع غیر همسطح با اعتبار ۴۷۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است