کد خبر : 259120
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - 10:18
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

عکاسان اصفهانی پرتاب نارنجک ازسوی هواداران استقلال را محکوم کردند

انجمن عکاسان مطبوعاتی استان اصفهان با صدور بیانیه ای رفتار ناشایست شماری از هواداران استقلال را که به مصدومیت تعدادی از عکاسان خبری منجر شد، محکوم کردند.

عکاسان اصفهانی پرتاب نارنجک ازسوی هواداران استقلال را محکوم کردند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ شامگاه سه شنبه یکم شهریور در بازی سپاهان- استقلال پس از اعلام پنالتی به نفع سپاهان از سوی داور، یک نارنجک دست ساز از سمت جایگاه تماشاگران تیم استقلال به درون زمین پرتاب شد که مصدومیت تعدادی از عکاسان کنار زمین را در پی داشت.

به نوشته مهر؛ انجمن عکاسان مطبوعاتی استان اصفهان شامگاه پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای این حرکت ناشایست را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است: فقط خدا می‌داند آن لحظه که عکاسان خبری با تمرکز کامل چشم خود را درون ویزور دوربین گذاشته و از دریچه لنز دوربین وقایع و رویدادهای مستطیل سبز را دنبال می‌کنند چقدر از دنیای اطراف خود دورند تا به دور از هیاهوی ورزشگاه تمام حواس خود را به کار گیرند و با استفاده از هوش، ذکاوت، دقت، سرعت، بازی خوانی، مهارت و تخصص خود لحظه به لحظه مسابقات را فریم به فریم ثبت کنند تا علاقه مندان به فوتبال، مخاطبان و هواداران تیم‌ها جذاب ترین و بدیع‌ترین عکس‌ها را از ورزشکاران محبوب خود هر لحظه که بخواهند فقط با یک سرچ ناقابل به دست آورند و لذتش را ببرند.

در ادامه این بیانیه آمده است: انجمن عکاسان مطبوعاتی استان اصفهان این حرکت ناجوانمردانه و غیر اخلاقی آن تماشاگری که تاب تحمل اعلام یک پنالتی توسط داور مسابقه به ضرر تیم محبوبش را نداشته و با پرتاب یک نارنجک دست ساز سلامتی و حتی جان عکاسان خبری را به مخاطره انداخت تقبیح و محکوم کرده و از دستگاه‌های ذیصلاح برخورد لازم و رسیدگی به این موضوع را دارد.

در پایان این بیانیه آمده است: انجمن عکاسان مطبوعاتی استان اصفهان ضمن آرزوی سلامتی برای همکاران عکاس خود که در دیدار سپاهان و استقلال بر اثر پرتاب نارنجک از سوی سکوهای تماشاگران تیم استقلال مصدوم شدند، این حرکت غیر اخلاقی و غیر انسانی را محکوم می‌کند و باید بگوییم انتظار داشتیم مسئولان تیم استقلال در پایان مسابقه با حضور و احوالپرسی از عکاسان خبری از آنها و به ویژه مصدومان دلجویی کنند، که این نیز میسر نشد و توصیه‌ای هم به آن دسته از تماشاگران جوان و پرشور فوتبال کشور؛ اگر با خود نارنجک یا اجسام خطرناک حمل می‌کنید خود را به جای آن انسانی قرار دهید که هدف نارنجک شماست.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است