کد خبر : 259109
انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - 10:25
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فعالان عرصه تولید، فتح الفتوحات جنگ اقتصادی هستند

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه افرادی که در عرصه تولید قدم گذاشته‌اند بسیار ارزشمند هستند، گفت: سرمایه‌گذاران این عرصه، سرمایه‌های ارزشمند و فتح الفتوحات جنگ اقتصادی هستند.

فعالان عرصه تولید، فتح الفتوحات جنگ اقتصادی هستند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در اولین روز گرامی‌داشت هفته دولت در سفر به این شهرستان با حضور در گلزار شهدای روستای قمبوان، با شهدای این روستا تجدید میثاق کرد.

به نوشته فارس؛ وی در ادامه با حضور در شهرک صنعتی جمبزه شرکت فولاد سپید اسپادانا را با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان را افتتاح کرد.

محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این آیین با تبریک هفته گرامی‌داشت دولت اظهار داشت: دشمنان ما در همه اقداماتی که برای آسیب زدن به نظام مقدس جمهوری انجام دادند، ناکام ماندند و هم اکنون جنگ اقتصادی را علیه کشور ما راه انداخته‌اند.

وی افزود: دشمن می‌خواهد با استفاده از این جنگ کشور را زمین‌گیر کند و جلوی رشد و پیشرفت آن را بگیرد.

جان‌نثاری با بیان اینکه افرادی که در عرصه تولید قدم گذاشته‌اند بسیار ارزشمند هستند، گفت: سرمایه‌گذاران این عرصه، سرمایه‌های ارزشمند و فتح الفتوحات جنگ اقتصادی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به فعالیت‌های فعالان واحد‌های صنعتی بیان کرد: این افراد با عشق به وطن کار می‌کنند و صرفا برای کسب درآمد قدم به این میدان نگذاشته‌اند، این اقدامات قشنگ باید نشر پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: امروزه شاهد این هستیم که فعالان واحد‌های صنعتی در کنار فعالیت تخصصی خود به موضوع تربیت و انسجام خانواده هم توجه ویژه دارند و اعضای خانواده خود را هم در کار درگیر می‌کنند که بسیار ارزشمند است.

جان‌نثاری گفت: با توجه به گزارشات و رصد‌های انجام شده، مسؤولان شهرستان دهاقان همت و تلاش بسیار خوبی را برای پیگیری اقدامات رها شده و عقب مانده گذشته، انجام داده‌اند، دولت سیزدهم به خوبی نشان داد اگر همت و تلاش شبانه‌روزی باشد، می‌توان مشکلات را حل کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تأکید بر ضرورت حمایت از سرمایه‌های انسانی شاغل در واحد‌های صنعتی اظهار داشت: نیاز است سرمایه‌های انسانی مورد حمایت قرار بگیرند تا بدون مشکل و با جان و دل کار کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در ادامه به همراه مسؤولان شهرستان با حضور در شهر دهاقان، مدرسه شش کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان افتتاح کرد.

حضور در جمع اقشار مختلف شهرستان و شنیدن مطالبات ۱۷ نفر از اقشار مختلف شهرستان و حضور در یادواره شهدای دولت شهرستان از دیگر برنامه‌های معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سفر به دهاقان بود.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است