کد خبر : 255244
انتشار : ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - 13:07
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۳ اولویت پلیس راهور در اصفهان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان نظم بخشیدن به ترافیک شهری، تقویت سیستم‌های هوشمند و استفاده از فناوری روز و تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان را از اولویت‌های این پلیس عنوان کرد.

۳ اولویت پلیس راهور در اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان ترافیک و سوانح رانندگی را یکی از چالش‌های نگران کننده زندگی بشر امروز عنوان کرد و اظهار داشت: تبعات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی از پیامدهای تصادفات رانندگی و ترافیک است.

به نوشته فارس؛ وی افزود: وضعیت نابسامان یک خیابان، محله یا منطقه می‌تواند چالش بزرگی برای ساکنان، عابران و مسافران ایجاد کند که تمام تلاش پلیس با همکاری سازمان‌های مختلف در راستای رفع این گونه نابسامانی‌ها است.

محمدی با بیان اینکه حدود ۸ درصد از تولید ناخالص ملی کشور برای جبران خسارات ناشی از تصادفات هزینه می‌شود، تصریح کرد: با وجود علل مختلف در تصادف اما خطاهای انسانی در بیش از ۸۰ درصد سوانح رانندگی تاثیر مستقیم دارد و این نشان می‌دهد که رانندگان توجه زیادی به رعایت قوانین و مقررات رانندگی ندارند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان یکی از دلایل تکرار تخلفات و تصادفات رانندگی در ایران را عدم بازدارندگی مبلغ جرائم رانندگی عنوان کرد و گفت: به عنوان مثال اگر مبلغ جریمه سرعت غیر مجاز ۱۰۰ میلیون تومان هم باشد نباید نگران باشیم چون قرار نیست که ما جریمه پرداخت کنیم؛ قرار است کسی که سرعت غیر مجاز می‌رود، جریمه شود.

وی اولویت‌های پلیس راهور استان اصفهان را انتظام‌بخشی به جریان ترافیک، تقویت سیستم‌های هوشمند و به کارگیری فناوری روز و تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان بیان کرد و ادامه داد: در حوزه‌های فرهنگی، پلیس راهور اصفهان در کشور پیشتاز بوده و حتی در بعضی مواقع الگویی برای سایر استان‌ها بوده است.

محمدی خاطرنشان کرد: برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی مثل دوردور و سرعت‌های شبانه و صدای ناهنجار اگزوز و مزاحمت برای شهروندان مطالبه مردم و شهروندان از پلیس است که آن‌ها را به طور جدی دنبال می‌کنیم.

اخبار مرتبط:
کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در اتوبوس مسافربری در نائین
کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در اتوبوس مسافربری در نائین

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان نائین از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل ۱۰۰ کیلو تریاک و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

قتل همسر اول به علت اختلافات خانوادگی در فلاورجان
قتل همسر اول به علت اختلافات خانوادگی در فلاورجان

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: فردی که همسرش را در باغ شخصی خود به قتل رسانده بود بلافاصله پس از وقوع جرم دستگیر شد.

۹.۵ میلیون نفر از جاذبه‌های اصفهان بازدید کردند
۹.۵ میلیون نفر از جاذبه‌های اصفهان بازدید کردند

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از بازدید بیش از ۹.۵ میلیون نفر از جاذبه‌های گردشگری این استان تا ۲۴ فروردین امسال خبرداد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است