کد خبر : 254955
انتشار : ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - 11:32
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

فعالیت ۹۰۰ هیأت دانش‌آموزی استان اصفهان در ایام سوگواری ماه محرم

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: هیأت‌های دانش‌آموزی سابقه بسیار طولانی در این استان دارند؛ برای امسال حدود ۹۰۰ هیأت دانش‌آموزی و رابطان آنها اعلام آمادگی کردند.

فعالیت ۹۰۰ هیأت دانش‌آموزی استان اصفهان در ایام سوگواری ماه محرم

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهدی نم‌نبات، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به هیئت‌های دانش‌آموزی، اظهار داشت: در تعریف وزارتی، هیأت‌های دانش‌آموزی فعالیت‌های مذهبی مدرسه را پوشش می‌دهند و ما در استان اصفهان طی بومی‌سازی آنها را هیأت‌های دانش‌آموزی مهدی یاوران قرار دادیم چراکه طرح کانون‌های مهدویت مدارس را هم داشتیم و این دو را باهم ادغام کردیم تا طرح‌ها متعدد نباشند و هدف اصلی هیئت‌های دانش‌آموزی را بر مبنای مهدی یاوری قراردادیم.

به نوشته فارس؛ وی اضافه کرد: در طرح سفیران سلامت آموزش طرح هیأت‌های دانش‌آموزی مهدی یاوران را قرار دادیم و در حال آموزش به مربیان سراسر استان هستیم.

نم‌نبات تصریح کرد: هیأت‌های دانش‌آموزی سابقه بسیار طولانی در استان اصفهان دارند؛ برای امسال حدود ۹۰۰ هیأت دانش‌آموزی و رابطان آنها اعلام آمادگی کردند؛ رابطان آنها اعم از مدیر، معاون پرورشی، معلم مدرسه و یا مربیان طرح امین هستند که در تابستان امسال دو دوره آموزشی دراین‌خصوص داشته‌ایم.

اخبار مرتبط:
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان
رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان به ارزش ۳۴۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف ۲۶۸ هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره ۱۱۵ شهر این استان به ارزش بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان خبر داد.

اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی
اصفهان رتبه پنجم کشور در جذب گردشگر نوروزی

مسوول کمیته آمار و ارزیابی عملکرد ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به رضایتمندی گردشگران از سفر به اصفهان گفت: اصفهان در زمینه سفر و جذب مسافر (تعداد مسافران) رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص داد.

۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند
۲ شهر و ۱۹ روستای خوانسار از آب شرب پایدار بهره‌مند می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بهره‌برداری از فاز اول طرح توسعه ای تصفیه خانه آب خوانسار، آب شرب ۲ شهر و ۱۹ روستا در این شهرستان را به صورت پایدار تأمین می‌کند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است