کد خبر : 250883
انتشار : ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - 11:11
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

سعید جلیلی: دشمن شعار «زن زندگی آزادی» را سر می‌دهد، چون می‌داند رویکرد شما می‌تواند تمدن آن‌ها را به چالش بکشاند

سعید جلیلی گفت: دشمن به شکل واقعی نمی‌داند نقطه قوت ما چیست. آنها شعار زن زندگی آزادی را سر می‌دهند برای این است که می‌دانند رویکرد شما در دفاع از حقوق و کرامت واقعی زن می‌تواند الگوساز باشد و تمدن آنها را به چالش بکشاند. بدی موضوع اینجاست که ما در دفاع از چنین نقطه قوتی دچار لکنت شویم.

سعید جلیلی: دشمن شعار «زن زندگی آزادی» را سر می‌دهد، چون می‌داند رویکرد شما می‌تواند تمدن آن‌ها را به چالش بکشاند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ تسنیم نوشت: سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در اولین همایش شهدای ترور انقلاب اسلامی سخنرانی کرد.

بخش‌های مهم اظهارات او را در ادامه می‌خوانید:

در این ۴۴ سال، دشمنان هرچه توان نرم افزاری و سخت افزاری داشته اند علیه انقلاب به کار برده اند.

سه سال ابتدای پس از انقلاب، پر فراز و نشیب ترین سالهای انقلاب است. اگر می‌خواهیم موفقیت هایی که در این ۴۴ سال بدست آوردیم را دوباره تکرار کنیم، باید تأمل جدی در سه سال ابتدایی انقلاب داشته باشیم.

تهاجم فرهنگی و نرم، مختص به دوران کنونی نیست و از ابتدای انقلاب، گروه های مارکسیستی و تجزیه طلب با پخش شب‌نامه ها و اعلامیه ها سعی در ایجاد التقاط و ایجاد جایگزین های بدلی برای انقلاب اسلامی داشتند.

در این سال‌ها دشمن فقط با ابزار سخت به میدان نیامد، بلکه تمام ابزارهای خود را هم به کار گرفت. اما چرا آن‌ها نتوانستند تجربه شیخ فضل الله و تجربه ملی شدن صنعت نفت را تکرار کنند؟ چرا که اگر آنها با همه توان مادی سخت و نرم خود به میدان آمدند، این‌طرف هم سرداران و افرادی بودند که می‌توانستند در برابر این هجمه و جنگ از ابعاد مختلف برخورد و مقابله صحیح کنند.

دشمن به شکل واقعی نمی‌داند نقطه قوت ما چیست. آنها شعار زن زندگی آزادی را سر می‌دهند برای این است که می‌دانند رویکرد شما در دفاع از حقوق و کرامت واقعی زن می‌تواند الگوساز باشد و تمدن آنها را به چالش بکشاند. بدی موضوع اینجاست که ما در دفاع از چنین نقطه قوتی دچار لکنت شویم.

اخبار مرتبط:
«نور نیوز» ارگان رسانه‌ای دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیست
«نور نیوز» ارگان رسانه‌ای دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیست

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به صدور اطلاعیه‌ای هرگونه انتساب میان این شورا و یکی از پایگاه های خبری را تکذیب و اعلام کرد: شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه شورا دارای اُرگان رسانه ای نبوده و کلیه اخبار و اطلاعیه‌های آن از طریق رسانه ملی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرگزاری‌های رسمی کشور منتشر می‌شود.

در صورت خطای مجدد صهیونیست‌ها، سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود
در صورت خطای مجدد صهیونیست‌ها، سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود

علی باقری معاون سیاسی وزارت خارجه ایران گفت: در صورت سرزدن خطای مجدد از سوی دشمن، صهیونیستها بدانند که دیگر ۱۲ روز وقت نخواهند داشت و سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود.

وزیر خارجه مصر پیام هشدار ایران را به اسرائیل رسانده است
وزیر خارجه مصر پیام هشدار ایران را به اسرائیل رسانده است

تسنیم نوشت: یک منبع آگاه خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به اسرائیل داده شده است. پیشتر اخباری منتشر شده بود که تهران از طریق قاهره پیام هشدار مهم به رژیم اسرائیل ارسال کرده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است