علی کریمی از تیم ملی ایران حذف شد

در حالی که لژیونرها در حال بازگشت به ایران هستند خبری از علی کریمی نیست.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حضور پنج لژیونر در مینی‌کمپ تیم ملی قطعی است و علاوه بر آنها، شجاع خلیل‌زاده و احمد نوراللهی نیز زیر نظر کادر پزشکی کارشان را ادامه خواهند داد که در مرحله نهایی، ۱۱ لژیونر دیگر با اتمام بازی‌های باشگاهی و بازگشت از کشورهای اروپایی، به جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی اضافه می‌شوند، اما در این بین خبری از علی کریمی نخواهد بود.

به نوشته ورزش سه، علی کریمی در فصل ۲۲-۲۰۲۱ فرصت بازی پیدا نکرد و تمام مسابقات را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد، اما طی یک سال اخیر دوباره به شرایط مطلوب گذشته بازگشت و ۲۰ بار در سوپر لیگ ترکیه به میدان رفت و علاوه بر آن در سه دیدار جام جهانی هم به‌عنوان یار ثابت یا ذخیره استفاده شد، اما دیگر دعوت به اردوی تیم ملی را تجربه نکرد.

هافبک ایرانی کایسری اسپور که دو مقطع در این فصل با مصدومیت مواجه شده، پس از پنج مسابقه دوری از میادین، یک ماه قبل دوباره به شرایط بازی رسید و از آن زمان تاکنون در دو دیدار به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته و یک مسابقه را هم از ابتدا شروع کرده است.

علی کریمی در دیدار اخیر کایسری اسپور مقابل کاراگومروک یکی از مهره‌های اصلی تیمش بود که بیستمین بازی فصل خود را در سوپر لیگ ترکیه انجام داد، اما احتمالا به خاطر مصدومیت‌هایی که امسال داشته، امیر قلعه‌نویی از قرار دادن نامش در لیست تیم ملی برای اردوی پیش رو خودداری کرده است.