کد خبر : 246488
انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - 11:43
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

پژوهش صحیح در حوزه طلاق ضروری است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: پژوهش صحیح در حوزه طلاق باید انجام شود و پس از آن به دنبال تعریف راهکار و اجرای آن باشیم.

پژوهش صحیح در حوزه طلاق ضروری است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا جان‌نثاری در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت بانوان و خانواده ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) با بیان اینکه ضروری است از زوایای مختلفی به موضوع طلاق توجه شود، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات خانواده‌ها به دلیل نبود تعریف صحیح از مبانی اخلاقی است.

به نوشته مهر؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان بیان کرد: به جوانان توصیه می‌شود با هم کفو خود ازدواج کنند اما این هم کفو بودن برای آنها تعریف نشده است.

وی ادامه داد: ضروری است آموزش و پرورش تعریف اصولی مبانی اخلاقی را به نوجوانان بیاموزد تا در سنین جوانی دچار مشکلات شناختی نشوند.

جان‌نثاری با تأکید بر پژوهش صحیح در حوزه طلاق، عنوان کرد: در گام نخست بایستی دلیل و دلایل اصلی طلاق را دریابیم سپس براساس احکام نورانی اسلام چاره اندیشی کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: از طرفی بر رویکرد خانواده‌هایی که استحکام مورد نظر را دارند تحقیق و پژوهش شود تا به تحقیق جامعی از این حوزه دست یابیم.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است