نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲/ دلار در بازار آزاد به ۵۲هزارتومان نزدیک شد

قیمت دلار امروز ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ در بازار آزاد ۵۱,۸۰۰ تومان، در مرکز مبادله ۴۲,۳۵۲ تومان و در صرافی‌ ملی ۴۲,۳۵۲ تومان اعلام شده است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فرارو و تجارت نیوز نوشت: دلار توافقی امروز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت بدون تغییر قیمت نسبت به اولین روز هفته حدود ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان عرضه شد. با این حال در بازار طلا شاهد رسیدن قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۵۸۳ هزار تومان بودیم که این عدد ۳۱ هزار تومان از آخرین خریدوفروش‌های عصر شنبه بیشتر است. از طرفی سکه امامی ۳۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان یعنی ۳۳۵ هزار تومان بیشتر از دیروز فروخته شد.

قیمت دلار امروز  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ در بازار آزاد ۵۱,۸۰۰ تومان، در مرکز مبادله ۴۲,۳۵۲ تومان و در صرافی‌ ملی ۴۲,۳۵۲ تومان اعلام شده است.

قیمت ارز توافقی و خدماتی

قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت تا ظهر ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شد و تفاوتی با معاملات دیروز نداشت. یورو اما ۴۵ هزار و ۸۲۵ تومان فروخته شد که ۶۰ تومان بیشتر از دیروز است. البته امروز برای خریداران ارز خدماتی هم قیمت یورو ۴۵ هزار و ۸۲۵ تومان است و نرخ دلار ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان محاسبه می‌شود.

قیمت انواع ارز تا ساعت ۱۱:۳۰

انواع ارز توافقی و خدماتی شنبه امروز
دلار ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان
یورو ۴۵ هزار و ۷۶۵ تومان ۴۵ هزار و ۸۲۵ تومان
دلار ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان ۴۲ هزار و ۳۵۰ تومان
یورو ۴۵ هزار و ۸۲۰ تومان ۴۵ هزار و ۸۲۵ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت درمقایسه با آخرین خریدوفروش‌های دیروز ۳۱ هزار تومان افزایش پیدا کرد و به دو میلیون و ۵۸۳ هزار تومان رسید. همزمان ارزش سکه‌های طلا هم ارتقا پیدا کرد و سکه امامی ۳۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان یعنی ۳۳۵ هزار تومان بیشتر از دیروز فروخته شد.

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم با رشد ۲۸۵ هزار تومانی به ۲۷ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان رسید. نیم‌سکه ۱۷ میلیون تومان که ۳۰ هزار تومان بیشتر از دیروز است، فروخته شد و قیمت ربع‌سکه با افزایش ۳۰۵ هزار تومانی به ۱۰ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.

قیمت انواع طلا و سکه تا ساعت ۱۱:۳۰

طلا ۱۸ عیار و انواع سکه شنبه امروز
طلا ۱۸ عیار دو میلیون و ۵۵۲ هزار تومان دو میلیون و ۵۸۳ هزار تومان
امامی ۳۰ میلیون و ۴۱۵ هزار تومان ۳۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان
طرح قدیم ۲۷ میلیون و ۳۰ هزار تومان ۲۷ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان
نیم‌سکه ۱۶ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان ۱۷ میلیون تومان
ربع‌سکه ۱۰ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان ۱۰ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان
یک گرمی شش میلیون و ۴۵۰ هزار تومان شش میلیون و ۵۹۰ هزار تومان