کد خبر : 240824
انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - 14:15
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

دولت: از «فاطمی‌امین» حمایت می‌کنیم، عملکرد او خوب بوده است

سیدمحمد حسینی می‌گوید: دولت از وزیر صنعت، معدن و تجارت حمایت می‌کند چون معتقد است عملکرد وی خوب بوده است.

دولت: از «فاطمی‌امین» حمایت می‌کنیم، عملکرد او خوب بوده است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره موضع دولت نسبت به استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار کرد: ۴۰ امضا برای استیضاح وجود داشت که بعد از توضیحات در جلسه کمیسیون(صنایع)، عده‌ای منصرف شدند ولی مجلس این استیضاح را اعلام وصول کرد و ما هم در دولت به تصمیم مجلس احترام می‌گذاریم.

وی ادامه داد: اگر استیضاح در روز یکشنبه اعلام شود، وزیر صمت در مجلس حاضر شده و توضیحات خود را به نمایندگان ارائه می‌کند. دولت هم از وی حمایت می‌کند چون معتقد است عملکرد وی خوب بوده است و تغییر در این شرایط به نفع کشور و دولت نیست. امیدوارم با توضیحاتی که فاطمی امین می‌دهد، نمایندگان هم با دولت همراهی داشته باشند.

حسینی درباره تعداد امضاهای باقی مانده برای استیضاح وزیر صمت، گفت: وقتی استیضاح اعلام وصول شود دیگر نمایندگان نمی‌توانند امضاهای خود را پس بگیرند. درباره تعداد امضاها اختلاف نظر وجود دارد زیرا برخی می‌گویند باید انصراف در سامانه مجلس ثبت شود ولی عده ای انصراف خود را روی کاغذ اعلام کرده‌اند.

اخبار مرتبط:
ابراهیم فیاض: نتیجه تیترهای منفی و تلخ اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه است
ابراهیم فیاض: نتیجه تیترهای منفی و تلخ اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه است

جامعه‌شناس و تحلیلگر اصولگرا مدعی شد: وقتی مطالب آرامش بخش در کنار موضوعات انتقادی مطرح نشود و فقط مردم با یکسری تیترهای منفی و تلخ مواجه می شوند که نتیجه اش اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه خواهد بود.

نماینده مجلس: موشک‌های ما برای صلح است
نماینده مجلس: موشک‌های ما برای صلح است

آصفری گفت: غربی ها علاقمند نیستند بدون چراغ سبز آمریکا اقدامی انجام دهند. این پاسخ ایران می تواند صلح آمیز باشد. همواره گفتیم «موشک های ما برای صلح است»، امروز طرف مقابل متوجه قدرت موشک های ما شد و شلیک این موشک ها تأثیر مثبتی را در سیاست خارجی ما می تواند به دنبال داشته باشد.

ابراز رضایت روزنامه اصولگرا از حمایت خاتمی و روحانی از سپاه
ابراز رضایت روزنامه اصولگرا از حمایت خاتمی و روحانی از سپاه

روزنامه نزدیک به جریان قالیباف نوشت: هرچند که واکنش خاتمی نسبت به هم‌قطارانش با تأخیر مطرح شد؛ اما همین واکنش‌ها را می‌توان به‌عنوان مثالی در وحدت ملی ایران در مواجهه با برهه‌های سرنوشت‌ساز تعبیر کرد.  

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است