مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان:

شبکه مجازی اطلاع‌رسانی به گردشگران نوروزی در اصفهان راه اندازی شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از راه‌اندازی شبکه مجازی مسافر یار ویژه اطلاع‌رسانی به گردشگران نوروزی در پهنه استان اصفهان خبرداد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علیرضا ایزدی اظهار داشت: با توجه به تجربه موفق نوروز گذشته به‌منظور حذف تمامی تبلیغات کاغذی، با همکاری تمامی کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان، از امروز تمامی فعالیت‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان به‌صورت مجازی نیز ارائه می‌شود.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: با در نظر گرفتن مصوبات پنجمین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان، شبکه گردشگری مسافر یار در نوروز ۱۴۰۲ با دریافت تمامی اطلاعات، قوانین و اطلاعیه‌های ۱۳ کمیته ستاد سفر استان و همچنین درج تمامی اطلاعات در خصوص جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان در طی این ایام به گردشگران اطلاع‌رسانی می‌کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان خاطرنشان کرد: تمامی گردشگرانی که پهنه فرهنگی اصفهان بزرگ را به‌عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند با نصب این نرم‌افزار به آدرس www.mosaferyar.com بر روی گوشی‌های هوشمند خود می‌توانند اطلاعات موردنیاز را بر روی گوشی همراه خود در ایام سفر در پهنه استان اصفهان دریافت کنند.