کد خبر : 236362
انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - 13:50
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۴۲ هکتار اراضی شرکت تعاونی کارکنان دولت شاهین‌شهر تعیین تکلیف شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از تعیین تکلیف اراضی ۴۲ هکتاری شرکت تعاونی کارکنان دولت شهرستان شاهین‌شهر و میمه پس از ۱۵ سال، خبر داد.

۴۲ هکتار اراضی شرکت تعاونی کارکنان دولت شاهین‌شهر تعیین تکلیف شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهران زینلیان عصر جمعه در حاشیه دویست و بیست و هفتمین نشست شورای برنامه‌ریزی استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه موسوم به تعاونی مسکن کارکنان دولت در شهرستان شاهین‌شهر و میمه، از سال ۱۳۸۶ آغاز اما به دلیل مشکلات قانونی و اداری متوقف شده بود.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: در این پروژه بیش از ۸۰۰ نفر از کارکنان دولت در آن زمان، بلاتکلیف مانده بودند که به یاری خداوند متعال با پیگیری‌هایی که در یک سال اخیر در مدیریت استان انجام شد، مواردی که دچار اشکالات قانون بود استخراج و توسط دستگاه‌های نظارتی و تخصصی به دقت مورد بررسی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: در این راستا برخی متخلفان نیز شناسایی و به مراجع قانونی معرفی شدند، در نهایت با اصلاحاتی که در طرح انجام شد و با تغییر کاربری طرح از مسکونی به خدماتی و گردشگری و سایر اصلاحات لازم مشکلات این پروژه رفع و در آخرین نشست شورای برنامه‌ریزی استان در سال ۱۴۰۱، به تصویب رسید.

زینلیان با تأکید بر ندادن مجوز به شرکت‌های تعاونی در خصوص خرید اراضی غیرمسکونی، گفت: مشکل بزرگ این تعاونی مسکن، رعایت نکردن قانون و اختصاص اراضی غیرمسکونی برای ساخت و ساز منازل مسکونی بود که متأسفانه باعث زحمت برای تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان شده بود.

وی تاکید کرد: لازم است مدیران تعاونی‌های مسکن کامل بر اساس ضوابط و قوانین اقدام کنند که باعث ایجاد خسارت و مشکلات بعدی برای اعضای خود نشوند.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است