ایرج طهماسب با «بچه» برای پخش در نوروز ۱۴۰۲ آماده می‌شود

فصل دوم مجموعه «مهمونی» با کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب برای پخش در نوروز 1402 درحال تولید است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فیلم نیوز نوشت: ایرج طهماسب بعد از قطع همکاری با تلویزیون و پایان تولید «کلاه قرمزی»، سال گذشته قدم مهمی برداشت و با عروسک‌های جدید در فضایی متفاوت، مجموعه «مهمونی» را در پلتفرم نماوا تولید کرد.

۴ قسمت ابتدایی این مجموعه در نوروز ۱۴۰۱ منتشر شدند و پخش هفتگی آن تا اوایل مهر ادامه پیدا کرد.

فضای متفات برنامه و درخشش شخصیت‌های عروسکی جذاب بچه، پشه، شاباش، دی‌جی، مگس، روح و … باعث شد این مجموعه خیلی زود میان مخاطبان جا باز کند و تا مدت‌ها به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های شبکه خانگی شناخته شود.

حالا بعد از گذشت شش ماه از پایان فصل یک «مهمونی»، عوامل این برنامه مجددا دور هم جمع شده‌اند تا فصل دوم آن را برای پخش آماده کنند. قسمت‌های اولیه مجموعه «مهمونی» قرار است در ایام نوروز پخش شود و در ادامه توزیع آن به شکل هفتگی خواهد بود. هنوز اطلاعاتی درباره فضای کار و تفاوت‌های آن به فصل اول رسانه‌ای نشده است.

نکته دیگر درباره فصل دوم « مهمونی» این است که هنوز مشخص نیست فصل جدید در چه پلتفرمی منتشر خواهد شد و احتمالا جابه‌جایی پلتفرم آن وجود دارد.

ایرج طهماسب مجری و کارگردان برنامه است و هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، سهیل مستجابیان، بهادر مالکی و … از جمله صداپیشه‌های این مجموعه هستند.