کد خبر : 236165
انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - 10:11
دسته‌بندی : اسلاید، سیاسی
چاپ

مهاجری: برخی از وزرای رئیسی جز منتقدان شخص او هستند/ رئیسی گوش به حرف عده ای از افراد داخل و خارج کابینه است

مهاجری: با اطلاع این را می گویم که برخی از وزرای آقای رئیسی جز منتقدان شخص آقای رئیسی هستند، به دلیل اینکه ایشان گوش به حرف عده ای از افراد داخل و خارج کابینه است و متاسفانه بیشتر تحت تاثیر کسانیست که آمار های غیرواقعی به ایشان می دهند.

مهاجری: برخی از وزرای رئیسی جز منتقدان شخص او هستند/ رئیسی گوش به حرف عده ای از افراد داخل و خارج کابینه است

به گزارش سایت خبری مدارا؛سخنرانی اخیر سعید جلیلی در دانشگاه شهید چمران اهواز حواشی قابل توجهی را بدنبال داشت. از سوی دیگر افراد نزدیک به تفکر او نیز این روز ها صدایشان را بلندتر کرده و به دولت توصیه می کنند که برای عبور از بحران ها از آن ها بیشتر استفاده کند.

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا درباره بروز و ظهور بیشتر دولت در سایه طی روز های اخیر و توصیه جلیلی به استفاده بیشتر دولت از این طیف به «انتخاب» گفت: من دقیقا نمی دانم منظور آقای جلیلی چیست اما تحلیل من این است که ضعف دولت آقای رئیسی به گونه ای شده است که حتی مدافعان اصلی آن هم الان به منتقد تبدیل شده اند. از طرفی نمی خواهند این انتقاداتی که به دولت می شود به نفع جناح مقابل تمام شود،آن ها به دنبال این هستند که با یک بازسازی داخلی بتوانند مشکلات دولت را حل کنند. اگر هم توصیه ای به دولت می کنند که از ما استفاده کنید،سوال اینجاست که مگر تا الان در دولت غیر از جبهه پایداری چه کسانی در دولت بوده اند؟ جلیلی نیز جز چهره های قابل توجه این جریان است و فقط اسم او آنجا نیست اما رسم اش آنجاست. شاید هم این جریان دنبال سهم خواهی بیشتر از کابینه هستند، بخصوص اینکه الان زمزمه هایی از احیای برجام شنیده می شود دنبال این هستند که بازی های سابق را دربیاروند.

وی در ادامه درباره موقعیت دولت در سایه جلیلی در سیاست ایران و ماهیت آن ها افزود:کاملا حالت تشکیلات پنهان دارند و چندان حزبی هم نیستند و به دنبال این هستند که قدرت را در یک دایره ی خیلی بسته و کوچک نگه دارند. آقای رئیسی هم تا الان این کار را کرده است و این رفتار ناموفق هم بوده است؛ همین الان رئیسی در دولت هم منتقد جدی دارد و با اطلاع این را می گویم که برخی از وزرای آقای رئیسی جز منتقدان شخص آقای رئیسی هستند، به دلیل اینکه ایشان گوش به حرف عده ای از افراد داخل و خارج کابینه است و متاسفانه بیشتر تحت تاثیر کسانیست که آمار های غیرواقعی به ایشان می دهند و ایشان تصور می کند که پشت یک لوکوموتیوی نشسته است که آن آمار ها سوخت قطار هستند و به سمت پیشرفت حرکت می کند،در حالیکه همچین اتفاقی نیفتاده است و یک توهم است.

وی افزود: بنظر من کسانی که دولت رئیسی را پیش می برند یک حلقه بسته اند و به رای مردم هم اعتقاد ندارند و اتفاقات چند ماه اخیر نیز برایشان بی اهمیت است. سعید جلیلی نیز اینگونه است و در یک جهان گلخانه ای سیاسی زندگی می کنند و خیلی هم خوشحال اند.

مهاجری در پایان درباره اقدامات دولت در سایه و همفکران جلیلی در بردن دولت به سوی بحران گفت: سقوط رئیسی برای امثال جلیلی مهم نیست و فقط حفظ قدرت خوشان مهم است اگر رئیسی یک تابلو باشد که آن ها کار خودشان را انجام دهند از سقوط او جلوگیری می کنند؛ آن ها دنبال یک حلقه بسته هستند که با منویات خود حکمرانی می کنند و یک سری دیدگاه های آخرالزمانی و متوهمانه نیز دارند؛ البته من نمی خواهم بگویم نگاه متوهمانه آن ها یعنی انسان های بدی هستند این یک ویژگی است مثلا یک نفر توهم دارد که در حال پرواز بر روی ابرهاست.

اخبار مرتبط:
رائفی‌پور: هر کسی که می‌خواهد عضو حزب ما شود باید جلوی دوربین قسم بخورد / جیبم بسته اما دهانم باز است
رائفی‌پور: هر کسی که می‌خواهد عضو حزب ما شود باید جلوی دوربین قسم بخورد / جیبم بسته اما دهانم باز است

دبیرکل جبهه صبح ایران گفت: برای عضویت در جبهه صبح ایران کسانی را قبول می‌کنیم که تعهدنامه ما را امضا کنند و جلوی دوربین بنشینند و سوگند بخورند. چنانچه آنهایی که خود را رقیب ما می‌دانند، تعهدنامه ما را امضا کنند، احتمال آنکه کاندیدای آنها در لیست ما هم حضور داشته باشد، وجود دارد.

عضو جامعه روحانیت مبارز: تخریب نظام، کاری شیطانی است
عضو جامعه روحانیت مبارز: تخریب نظام، کاری شیطانی است

فعال اصولگرا مدعی شد: ممکن است ضعف‌هایی هم وجود داشته باشد اما نباید سیاه‌نمایی صورت گیرد. باید نقاط مثبت دیده شود تا مردم امیدوار شوند. من باور دارم که تخریب، کاری شیطانی است و نباید انجام شو؛ باید به اصل نظام توجه کرد و همه بدانند تقویت اصل نظام بسته به حضور بالای مردم پای صندوق‌های رای است.

فرمانده سپاه: دشمن برای برهنگی در کشور برنامه‌ریزی کرده است
فرمانده سپاه: دشمن برای برهنگی در کشور برنامه‌ریزی کرده است

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: متاسفانه عده‌ای نامشان را خاکستری گذاشته اند، در حالی که دشمن آنها را مردد کرده است و شاید نگاهشان متفاوت باشد اما اصول را قبول دارند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است