کد خبر : 235027
انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - 15:28
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

واکنش کرباسچی به اتهام سایت نزدیک به زاکانی به روزنامه هم‌میهن: چون علیه رهبری نمی‌توانند چیزی بگویند علیه ما حرف می‌زنند

پایگاه خبری جهان‌نیوز، نزدیک به علی‌رضا زاکانی، شهردار فعلی تهران، در اقدامی عجیب خواستار برخورد قوه قضاییه با روزنامه هم‌میهن شد.

واکنش کرباسچی به اتهام سایت نزدیک به زاکانی به روزنامه هم‌میهن: چون علیه رهبری نمی‌توانند چیزی بگویند علیه ما حرف می‌زنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ انصاف نیوز نوشت: این پایگاه خبری در مطلبی با تیتر «قوه قضائیه با هم‌میهن برخورد کند + عکس» ضمن انتشار تصویری از صفحه اول روزنامه هم‌میهن در روز سه‌شنبه (۱۶ اسفند ۰۱) نوشت:«صفحه اول امروز روزنامه هم‌میهن به مدیریت کرباسچی که با عکس غیررسمی از رهبرانقلاب همراه با تیتر “جنایت بزرگ”که در واکنش به مسمومیت سریالی دانش‌آموزان منتشر شده، قطعا مغرضانه و توهین آمیز است.»

جهان‌نیوز توضیح نداده که چگونه از صفحه اول هم‌میهن برداشت توهین و غرض‌ورزی داشته و چرا از قوه قضاییه خواستار برخورد با همکارانش در این روزنامه شده است.

لازم به یادآوری‌ست رسانه‌ها به صورت عرفی تصاویر رویدادهای مرتبط با رهبری نظام را از پایگاه اطلاع‌رسانی https://khamenei.ir دریافت می‌کنند.

از سوی دیگر، کانال روزنامه هم میهن، به نقل از کرباسچی مدیر مسئول این روزنامه نوشت: حمله‌های بی اهمیتی که به هم‌میهن صورت گرفته ناشی از عصبانیت‌شان است. چون از سخنان مقام رهبری به‌شدت عصبانی شده‌اند. چون علیه رهبری نمی‌توانند چیزی بگویند علیه هم‌میهن حرف می‌زنند. وگرنه هر عقل سلیمی تیتر روزنامه هم‌میهن را مشاهده کند متوجه می‌شود ماجرا چیست. حمله کنندگان برای خودشان آسمان و ریسمان می‌بافند و ایرادهای عجیب مثل این که چرا روتیتر مطلب فلان مدل است و چرا زیر تیتر فلان شکل نیست را طرح می‌کنند. این حمله‌ها نشان دهنده عصبانیت‌شان از موضع رهبری در ماجرای مسمومیت‌های دانش‌آموزان است. ولی چون جرات ندارند بگویند چرا مطلب رهبری را تیتر یک کردید به شکل‌های نامناسب به هم‌میهن حمله می‌کنند. اگر سرمقاله امروز روزنامه هم‌میهن مشاهده شود متوجه می‌شوید که خیلی صریح و شفاف این مسئله بیان شده است.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود
پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود

رئیس سازمان صدا و سیما در آیین گرامیداشت روز دانشجو با عنوان «بزرگداشت ملی مقاومت» در دانشگاه تهران گفت: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین عملیات فریب در تاریخ است. مقاومت رژیم صیهونیستی را خوار و تحقیر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است