ادعای عجیب روزنامه حسین شریعتمداری درباره برخود خشونت‌آمیز مامور لباس شخصی با مادر یک دانش‌آموز در تهرانسر/ کیهان: این زن ماموران را کتک زده بود و دوربین پلیس را شکسته بود

روزنامه کیهان مدعی شد زنی که برخورد خشونت‌آمیز با او در نزدیکی یکی از مدارس تهران با واکنش منفی افکار عمومی همراه بود، سعی داشته دوربین پلیس را بشکند یا بدزدد!

به گزارش سایت خبری مدارا؛ کیهان نوشت: بر اساس اطلاعیه فراجا، در برخورد با یک زن در حاشیه مدرسه دخترانه تهرانسر، اولا کارکنان پلیس هیچ نقشی خواه مستقیم یا غیرمستقیم نداشته‌اند. ثانیاً) این زن ۵۴ ساله هیچ فرزندی در مدرسه دخترانه ۱۳ آبان تهرانسر نداشته است.

ثالثاً) این زن در طول چند ساعت حضورش در مقابل مدرسه مکرراً اقدام به تشویق دانش‌آموزان و عابران به سردادن شعار‌های ساختارشکنانه کرده و فیلم‌های منتشر شده نشان می‌دهد که با فحاشی و کتک زدن مأموران تلاش می‌کند دوربین مستند سازی پلیس را که با هدف ثبت سرنخی از عوامل مسمومیت در حال تصویربرداری بوده، بدزدد یا بشکند! و رابعاً) شیوه نامناسب برخورد با این خانم مورد اعتراض و پیگیری مسئولان قرار گرفته و وزیر کشور و سازمان قضایی نیرو‌های مسلح برای برخورد با فرد خاطی دستور‌هایی داده‌اند.