کد خبر : 233850
انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - 16:54
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

نمایندگان مجلس از توضیحات وزارت اطلاعات درباره مسمومیت‌های سریالی قانع نشدند

دو نماینده مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی از جلسه فوق العاده مشترک ظهر امروز دو کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش و تحقیقات درباره علت مسمومیت دانش آموزان قمی پرداختند.

نمایندگان مجلس از توضیحات وزارت اطلاعات درباره مسمومیت‌های سریالی قانع نشدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: به دنبال مسمومیت سریالی دانش آموزان قمی دو کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش و تحقیقات امروز جلسه مشترکی تشکیل دادند که در توضیح این جلسه دو نماینده مجلس در صفحات شخصی خود در توییتر به این موضوع پرداختند.

احمد نادری نماینده تهران و عضو هیات رییسه مجلس: «امروز ظهر به میزبانی کمیسیون های  آموزش و بهداشت؛ جلسه بررسی مسمومیت های اخیر دانش آموزی برخی شهرها با مسئولان امنیتی، وزرای بهداشت و آموزش و پرورش برگزار شد. گزارش های دستگاه ها ارائه شد، اما نمایندگان قانع نشدند.مجلس تا حصول نتیجه پیگیر موضوع خواهد بود.»

جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی: «جلسه تعدادی از نمایندگان مجلس پیرامون مسمومیت دختران برخی مدارس در قم و سایر شهرها برگزارشد گزارش وزارت بهداشت قابل قبول اما توضیحات وزارت اطلاعات ووزارت آموزش و پرورش به هیچ عنوان قانع کننده نبود انتقاد نمایندگان از مسئولان اجرایی و لزوم بررسی فوری این موضوع مورد تاکید بود.»

اخبار مرتبط:
عبدالله مومنی به مرخصی آمد
عبدالله مومنی به مرخصی آمد

عبدالله مومنی، به دلیل روند بیماری و درمان همسرش به مرخصی کوتاه مدت اعزام شد.

دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد
دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد

دادستانی تهران اعلام کرد: بعد از انتشار مطالب کذب در خصوص قیمت ارز در کانال تلگرامی «اسکان نیوز» که میتوانست موجب نگرانی مردم و تضییع حقوق عامه شود، دادستانی تهران صاحب این کانال تلگرامی را احضار و برای وی پرونده قضایی تشکیل شد.

پنجشنبه‌ها تعطیل شد
پنجشنبه‌ها تعطیل شد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از افزایش تعطیلات رسمی هفتگی به ۲ روز و کاهش ۴ ساعته کار کارکنان با تصویب این کمیسیون خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است