کد خبر : 233088
انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - 21:40
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

سردار نقدی: آمریکا جرأت حمله به ما را ندارد

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مروز آمریکا جرأت حمله به ما را ندارد؛ چرا که او متکی به نیرو‌هایی است که برای حقوق خدمت می‌کنند و فداکاری ندارند؛ اما اینجا ما خیل عظیمی از  نیرو‌های بسیجی و سربازان را داریم که از میان ملت انتخاب شدند و جان خود را فدا می‌کنند.

سردار نقدی: آمریکا جرأت حمله به ما را ندارد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (شنبه ۶ اسفندماه) در پانزدهمین جشنواره سرباز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد، گفت: سربازی برای یک مکتب الهی و نورانی و مهد ولایت و عدالت‌خواهی، و برای مردانی که به دنبال آزادی‌خواهی و دارای هویت هستند، باعث افتخار است.

وی افزود: سربازی زیر پرچمی که برای آزادی بشریت برافراشته شده و زیر نظر فرمانده‌ای دانشمند که از عادل‌ترین انسان‌های زمین است، بالاترین افتخار است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با اشاره به لزوم دفاع قاطع تأکید کرد: دفاع در حکومت اسلامی وظیفه همگان است و وقتی دشمن هجوم آورد، همکان باید ایستادگی کنند. البته برخی‌ها با جو‌سازی و برای جلب افکار عمومی اعلام می‌کنند که سربازی یک امر ضروری و لازمی نیست؛ آن‌ها به این مسئله توجه ندارند که دفاع از آب و خاک اسلامی وظیفه همگان است و این قاعده دفاعی اسلام است که اگر رعایت شود از خیلی از هزینه‌های سنگینی که دیگران می‌کنند، ما می‌توانیم مستثنی شویم.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه امروز نیرو‌های مسلح ما موازنه قدرت را با کشوری که حداقل ۱۰۰ برابر ما بودجه دفاعی دارد، برقرار کرده است، گفت: امروز آمریکا جرأت حمله به ما را ندارد؛ چرا که او متکی به نیرو‌هایی است که برای حقوق خدمت می‌کنند و فداکاری ندارند؛ اما اینجا ما خیل عظیمی از  نیرو‌های بسیجی و سربازان را داریم که از میان ملت انتخاب شدند و جان خود را فدا می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: سربازی برای عموم منطق بسیار قوی دارد؛ علاوه بر اینکه میدانی برای ساختن جوانان کشور  است و خودشان را در شرایط مختلف محک می‌زنند.

 از اقدامات صورت گرفته برای سربازان راضی نیستیم

وی با بیان اینکه از اقدامات صورت گرفته برای سربازان راضی نیستیم، افزود: با مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی فاصله داریم و ایشان فرمودند که محیط سربازی باید همچون دانشگاه باشد و باعث رشد و تعالی شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلام خبر تأیید و تصویب نظام‌نامه جامع سربازان از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: طبق این نظام‌نامه سربازان علاوه بر انجام فعالیت‌های روزانه خود در قالب گردان‌های علی اکبر (ع) دوره‌هایی در راستای رشد و تعالی طی خواهند کرد.

وی ادامه داد: نظام‌نامه جامع سربازان از ابتدای سال ۱۴۰۲ اجرا خواهد شد.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه ملت ایران در ۴۴ سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی در مقابل دشمن ایستادگی کرده است، تصریح کرد: ملت ایران در این ۴۴ سال در مقابل دشمن در جنگ هشت ساله، موشک‌باران شهرها، تحریم و تهاجم روانی سر خم نکرده است و با صلابت و سرافراز ایستادگی کرده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه نباید حوادث اخیر را هیچ‌گاه کوچک شمرد، تاکید کرد : اینکه در دنیا ۲۰۰ شبکه تلویزیونی و ۱۰۰ رادیو به گویش فارسی علیه ما وارد جنگ روانی شدند، موضوعی بی‌سابقه است و تاکنون این‌چنین اجماع رسانه‌ای علیه هیچ کشوری در جهان شکل نگرفته است.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است