کد خبر : 231616
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - 07:14
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

ادامه امدادرسانی هوایی به مناطق محاصره در برف فریدونشهر

به منظور امدادرسانی به روستاییان پشتکوه شهرستان فریدونشهر، بالگرد هوانیروز اصفهان به پرواز در آمد.

ادامه امدادرسانی هوایی به مناطق محاصره در برف فریدونشهر

به گزارش سایت خبری مدار ا؛ دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در ارتباط تلفنی با فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان، گفت: کمک‌های به هنگام به مردمی که دچار مشقت شده‌اند؛ کارآمدی و مدیریت نظام را نشان خواهد داد.

به نوشته مهر؛ وی ضمن قدردانی از هوانیروز اصفهان به سبب امدادرسانی هوایی به روستاییان پشتکوه شهرستان فریدونشهر و نیز مردم گرفتار در برف در استان چهارمحال و بختیاری، افزود: برای ما باعث خرسندی است که هوانیروز اصفهان یاری رسان مردم آسیب دیده است و باید زحماتی که برای آسایش مردم کشیده می‌شود صمیمانه قدردانی می‌کنم.

به گفته منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، با پیگیری استاندار اصفهان؛ بالگرد هوایی شینوک از پایگاه چهارم پشتیبانی هوانیروز اصفهان، برای ارسال مواد غذایی و جیره امدادی به روستاییان فریدونشهر به پرواز در آمد.

وی ادامه داد: در این امدادرسانی مقدار دو تن مواد غذایی و جیره امدادی برای انتقال به ۷ روستای پشتکوه فریدونشهر که دچار برف و بهمن شده‌اند ارسال شد.

شیشه فروش عنوان کرد: در هفته گذشته نیز محموله دارو برای روستاییان این منطقه اعزام شده بود.

گفتنی است، تلاش‌های بی وقفه گروه‌های امدادی به منظور کمک به مردم مناطق درگیر برف و کولاک در استان به ویژه در شهرستان فریدونشهر همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط:
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود
جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان برگزار می‌شود

دستیار ویژه مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از برگزاری جشنواره ملی ۲۴ هزار نقش در اصفهان با محوریت صنایع‌دستی خبر داد.

شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان
شروع به کار مجدد یک واحد تولیدی بزرگ در اصفهان

رئيس كل دادگستري اصفهان گفت: با حمايت دستگاه قضائي و اجرايي استان و پيگيري‌هاي دبيرخانه ستاد اقتصاد مقاومتي دادگستري استان اصفهان يكي از خطوط توليد شركت كاشي اصفهان افتتاح شد و اين كارخانه به چرخه توليد بازگشت.

اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود
اولین موزه پلیس در اصفهان راه اندازی می‌شود

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان اصفهان از توافق با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور فراهم شدن مقدمات راه اندازی اولین موزه پلیس در این استان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است