کد خبر : 231414
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - 12:02
دسته‌بندی : اقتصادی
چاپ

اعتراض ، قهر و ترک جلسه از سوی «مسعود میرکاظمی» در جلسه کمیسیون تلفیق/ نماینده مجلس: بروز اختلاف نظر طبیعی است

در جلسه کمیسیون تلفیق که بررسی بخش های هزینه ای چند تبصره باقیمانده از لایحه بودجه ۱۴۰۲ در دستور کار بود، تصویب یک پیشنهاد از سوی نمایندگان و الحاق آن به لایحه با اعتراض نمایندگان سازمان برنامه و بودجه روبرو شد.

اعتراض ، قهر و ترک جلسه از سوی «مسعود میرکاظمی» در جلسه کمیسیون تلفیق/ نماینده مجلس: بروز اختلاف نظر طبیعی است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ در جلسه کمیسیون تلفیق که بررسی بخش های هزینه ای چند تبصره باقیمانده از لایحه بودجه ۱۴۰۲ در دستور کار بود، تصویب یک پیشنهاد از سوی نمایندگان و الحاق آن به لایحه با اعتراض نمایندگان سازمان برنامه و بودجه روبرو شد. برخی خبرها از کمیسیون تلفیق بودجه حاکی از آن است که مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه نیز در این جلسه حضور داشت و پس از شکلگیری اختلاف میان او و همکارانش با اعضای کمیسیون تلفیق، نمایندگان دولت جلسه را به نشانه اعتراض ترک کردند.

در جلسه عصر دیروز کمیسیون تلفیق که بررسی بخش های هزینه ای چند تبصره باقیمانده از لایحه بودجه ۱۴۰۲ در دستور کار بود، تصویب یک پیشنهاد از سوی نمایندگان و الحاق آن به لایحه با اعتراض نمایندگان سازمان برنامه و بودجه روبرو شد. برخی خبرها از کمیسیون تلفیق بودجه حاکی از آن است که مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه نیز در این جلسه حضور داشت و پس از شکلگیری اختلاف میان او و همکارانش با اعضای کمیسیون تلفیق، نمایندگان دولت جلسه را به نشانه اعتراض ترک کردند.

سیدکاظم موسوی نماینده مردم اردبیل و عضو کمیسیون تلفیق بودجه ضمن تایید تلویحی بروز اختلاف میان نمایندگان دولت و مجلس در جلسه امروز این کمیسیون، تاکید کرد که دولت و مجلس هر دو دلسوز کشور هستند و بروز اختلاف نظر بر سر برخی تبصره های بودجه طبیعی است که در نهایت به تفاهم می انجامد.

بر اساس اطلاع اکوایران، این اختلاف بر سر مصوبه ای رخ داد که با رای نمایندگان به لایحه بودجه الحاق شد و شرایطی را فراهم می کند تا در سال آینده، مجلس بتواند عملکرد دولت در نحوه و میزان تخصیص بودجه برای هزینه های مختلف را به صورت آنلاین رصد و نظارت کند. این مصوبه، پیشنهاد حسینعلی حاجی دلیگانی برای الحاق به تبصره ۱۹ لایحه بودجه سال آینده بود که به تصویب تلفیق رسید.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: همین که در لایحه بودجه از اسم دلار جدا شدیم به نوبه‌ی خود خوب است
نماینده مجلس: همین که در لایحه بودجه از اسم دلار جدا شدیم به نوبه‌ی خود خوب است

ارکانی گفت: همین که از اسم دلار جدا شدیم به نوبه‌ی خود خوب است، اما اصل قضیه‌ دلارزدایی این است که ما در حوزه‌ی اقتصاد دلار زدایی کنیم، یعنی نوسانات قیمت ارز و دلار تاثیری روی اقتصاد ما به ویژه در حوزه‌‌هایی که تولید داخل است، نگذارد.

افتتاح واحد تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس
افتتاح واحد تولیدی و بازرگانی صنعت رایان پارس

شرکت صنعت رایان پارس صبح جمعه در سفر رییس جمهور به البرز با حضور دکتر عباس علی آبادی وزیر صنعت ، معدن و تجارت در اشتهارد استان البرز آغاز به کار کرد.

نماینده مجلس: میدان آرش ذخایر زیادی ندارد
نماینده مجلس: میدان آرش ذخایر زیادی ندارد

هادی بیگی‌نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: حجم ذخایر میدان آرش مشخص است و به میزانی نیست که کشور‌ها بخواهند بر سر آن مجادله کنند، راه حل موضوع، مذاکره است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است