کد خبر : 231116
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - 09:18
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مسدود شدن راه ۶۰ روستای مناطق غرب و جنوب اصفهان با بارش برف

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در حال حاضر در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان شدت بارش و برف و کولاک منجر به مسدود شدن راه ۶۰ روستا شده و در سایر مناطق رگبار باران ادامه دارد.

مسدود شدن راه ۶۰ روستای مناطق غرب و جنوب اصفهان با بارش برف

به گزارش سایت خبری مدارا؛ منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: همزمان با بارش برف و باران مدیریت بحران استان به تیم‌های امداد زمستانی در مناطق شهری و روستایی و محورهای جاده‌ای اعلام آماده‌باش داده است.

به نوشته فارس؛ وی افزود: برف و باران و وزش تندباد در تمامی مناطق استان به خصوص غرب و جنوب تا روز پنجشنبه ادامه دارد و عملیات راهداری زمستانی در راه‌ها به منظور خدمات‌رسانی اضطراری ادامه دارد.

شیشه‌فروش بیان کرد: رعایت اصول ایمنی در سفرهای برون شهری با داشتن تجهیزات زمستانی زنجیر چرخ، عدم فعالیت کوهنوردی، کسب اطلاع از تلفن ۱۴۱ مدیریت راه‌ها قبل از سفرها، حفاظت از سازه‌های ناپایدار گلخانه‌ها و شبکه‌ها و تأسیسات آب و گاز در برابر یخبندان و تندباد، رعایت اصول ایمنی در استفاده از لوازم گرمایشی توصیه می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان شدت بارش و برف و کولاک را شاهد هستیم و در سایر مناطق رگبار باران ادامه دارد و راه ۶۰ روستا در مناطق غرب و جنوب به علت شدت برف مسدود شده است.

وی ادامه داد: گاز شهر فرخی و روستای چاه ملک شهرستان خور و بیابانک قطع و برق و مخابرات و شبکه تلویزیون در بخش‌هایی از شهرستان سمیرم به علت تداوم بارش برف ناپایدار شده است.

شیشه‌فروش خاطرنشان کرد: به علت شدت برف و کولاک در محورهای برف‌گیر کمربندی سمیرم، محور سمیرم به دولت قرین و کندی تردد و محور جاده‌ای بویین میاندشت به خوانسار و نیز محور سی‌سخت به پادنا در شهرستان سمیرم اعمال محدودیت تردد انجام شده است.

اخبار مرتبط:
تماس‌های افت فشار آب در اصفهان ۱۰ درصد کاهش یافت
تماس‌های افت فشار آب در اصفهان ۱۰ درصد کاهش یافت

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: به رغم گرمای شدید هوا طی یک ماه اخیر تماس‌های مردمی مبنی بر افت فشار آب در اصفهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد کاهش یافت.

۴۳ کشور در المپیاد جهانی فیزیک ۲۰۲۴ حضور می‌یابند
۴۳ کشور در المپیاد جهانی فیزیک ۲۰۲۴ حضور می‌یابند

دبیرکل المپیاد ۲۰۲۴ دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: در پنجاه و چهارمین المپیاد جهانی فیزیک، دانشگاه صنعتی اصفهان میزبان دانش‌آموزان نخبه از ۴۳ کشور جهان است.

توقیف لیفتراک ۵۰ میلیاردی قاچاق در شهرضا
توقیف لیفتراک ۵۰ میلیاردی قاچاق در شهرضا

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک دستگاه لیفتراک خارجی قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است