کد خبر : 231065
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - 17:57
دسته‌بندی : اقتصادی
چاپ

معاون اول رئیس جمهور: ۶ میلیارد دلار در نیما با نرخ متوسط ۲۶ هزار تومان ارائه شده است

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه وضعیت ارزی خوب است، گفت: ۶ میلیارد دلار در نیما با نرخ متوسط ۲۶ هزار تومان ارائه داده شده ولی در روز تعطیلی ارز هزار تومان افزایش و دشمنان به دنبال تلاش جهت ایجاد استرس برای مردم است.

معاون اول رئیس جمهور: ۶ میلیارد دلار در نیما با نرخ متوسط ۲۶ هزار تومان ارائه شده است

به گزارش سایت خبری مدارا؛محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور در اولین رویداد مدیریت بحران ایران قوی با اشاره به اهداف توسعه پایدار گفت: رفع فقر، بهبود سلامت، آموزش، عدالت، محیط زیست و … از این اهداف اند. اگر در مدیریت بحران برنامه ریزی نداشته باشیم اهداف توسعه پایدار شکل نمی‌گیرد و ارتباط مطلقی این دو با هم دارند.

وی افزود: اگر به دنبال ایران قوی هستیم باید در بحث مدیریت بحران سرمایه‌گذاری کرد. این بحث کلیدی در اداره کشور است.

به نوشته ایرنا، مخبر بیان داشت: در ایران گره بین دل‌های مردم و مسئولان وجود دارد و حلقه وصل بین خود مردم و بین مردم و مسئولان و هم بین رهبری و مسئولان و مردم است و هر حادثه رخ دهد رنجیده ترین دل، دل مسئولان و رهبری است.معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه وضعیت ارزی خوب است، گفت: ۶ میلیارد دلار در نیما با نرخ متوسط ۲۶ هزار تومان ارائه داده شده ولی در روز تعطیلی ارز هزار تومان افزایش و دشمنان به دنبال تلاش جهت ایجاد استرس برای مردم است.

معاون اول رئیس جمهور بیان داشت: علیرغم اقدامات دشمنان مردم با بصیرت به صحنه آمدند ولی باید مشکلات را رفع کرد و به معنای نبود مشکل نیست

وی بیان داشت: وضعیت گسل‌های کشور مشخص است و آقای وحیدی دنبال کنند تا مقاوم سازی با کمک مردم صورت گیرد از خلاقیت و هنر امام به صحنه آوردن مردم برای رفتی مشکلات بوده است.

مخبر گفت: وضعیت ارزی امروز خوب است ۶ میلیارد دلار در نیما با نرخ متوسط ۲۶ هزار تومان ارائه داده شده ولی در روز تعطیلی ارز ۱,۰۰۰ تومان افزایش و دشمنان به دنبال تلاش جهت ایجاد استرس برای مردم است.

وی اعلام کرد: هیچ وقت راه پیمایی ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن به وسعت امسال نبود و راه‌پیمایی امسال گسترده بود که منتهای بصیرت است در راهپیمایی ۲۲ بهمن برخی مناطق ۱۰۰ درصد افزایش جمعیت نسبت به قبل کرونا داشتیم و حداقل جمعیت در برخی مناطق افزایش ۳۰ درصدی بود.

اخبار مرتبط:
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند

بنزین به این گرانی را با این کیفیت مصرف و حتی اسراف می‌کنیم. اگر مصرف بنزین را نصف کنیم، می‌توانیم سالانه‌ یک و نیم میلیون خودروی بالای پانصد میلیون تومانی را رایگان به مردم دهیم. پس چرا باید اینقدر بی‌توجه باشیم؟! چرا باید سوخت و ثروت را بسوزانیم و آلودگی هوا و بیماری را ایجاد کنیم؟! باید با تکنولوژی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

لایحه بودجه ۱۴۰۳ چرا منتشر نمی‌شود؟
لایحه بودجه ۱۴۰۳ چرا منتشر نمی‌شود؟

-پپدر حالی که سال گذشته لایحه بودجه ۱۴۰۲ بدون انجام تشریفات و در قالب نامه‌ای به دست مجلس رسید و در ضمن خبری از جداول نبود، حالا به نظر می‌رسد بدعت دولت رئیسی در ارائه بودجه به مجلس ادامه دارد.

نماینده مجلس: افزایش حقوق کارگر و کارمند باید متناسب با رشد تورم باشد
نماینده مجلس: افزایش حقوق کارگر و کارمند باید متناسب با رشد تورم باشد

سیدکریم حسینی عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس خاطرنشان کرد: افزایش مزد کارگران باید ملموس باشد و بخشی از مشکلات معیشتی جامعه‌ی کارگری را حل کند. اگر در سال گذشته بهانه‌ای برای عدم افزایش حقوق وجود داشت، این بهانه امسال دیگر وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است