کد خبر : 230979
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - 09:48
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

همدان با دمای ۱۵- درجه سردترین مرکز استان

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران، رعد و برق و وزش باد در برخی استان‌ها و پیش‌بینی دمای ۱۵- درجه سانتیگراد برای همدان خبر داد.

همدان با دمای ۱۵- درجه سردترین مرکز استان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: سه‌شنبه (۲۵ بهمن) در مناطقی از جنوب غرب، مرکز و شمال شرق کشور همچنین در شمال غرب فارس، مرکزی، قم، شمال یزد و برخی مناطق در سواحل شمالی و اواخر وقت در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز شامل سمنان، تهران و البرز بارش باران و برف، وزش باد و در برخی نقاط رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به نوشته ایسنا، وی ادامه داد: در شمال شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و غرب اصفهان و شرق لرستان بارش شدت خواهد داشت.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا چهارشنبه (۲۶ بهمن) بارندگی در سواحل دریای خزر کاهش می‌یابد و در سایر مناطق بارش ادامه خواهد داشت. همچنین در برخی نقاط شمال غرب و غرب کشور ابرناکی و بارش پراکنده رخ می‌دهد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اضافه کرد: شدت بارش در این روز در شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب و غرب اصفهان، شرق لرستان و شمال خراسان رضوی است.

وی افزود: پنجشنبه (۲۷ بهمن) در چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس و بوشهر، جنوب اصفهان، یزد و در شمال شرق و سواحل شمالی بارش رخ می‌دهد.

ضیاییان ادامه داد: جمعه (۲۸ بهمن) بارندگی در این مناطق کاهش می‌یابد و فقط در برخی مناطق فارس، شمال کرمان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: شنبه (۲۹ بهمن) در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام است،

ضیاییان در ادامه اظهار کرد: چهارشنبه در جنوب، شرق و جنوب شرق، پنجشنبه و جمعه علاوه بر این مناطق در دامنه‌های جنوبی البرز واقع در البرز، تهران و سمنان وزش باد قابل توجه است و در برخی مناطق همراه با خیزش گردوخاک خواهد بود.

ضیاییان تاکید کرد: تا روز پنجشنبه خلیج فارس مواج خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۲۶ بهمن ) ابری، در بعضی ساعت‌ها بارش برف و گاهی وزش باد با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد و روز  پنجشنبه ( ۲۷ بهمن ) قسمتی ابری، گاهی وزش باد و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان در پایان گفت: طی امروز و فردا( ۲۵ و ۲۶ بهمن) بندرعباس با دمای ۲۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و همدان با دمای ۱۵-  و ۶- درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان کشور است.

اخبار مرتبط:
پرویز سروری: عملکرد زاکانی به زودی نمایان تر هم خواهد شد / دفاع تمام قد نایب رئیس شورای شهر از شهردار تهران
پرویز سروری: عملکرد زاکانی به زودی نمایان تر هم خواهد شد / دفاع تمام قد نایب رئیس شورای شهر از شهردار تهران

پرویز سروی نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: تجربه اینجانب که دوره های مختلفی در شورای شهر تهران حضور داشتم، این است که عملکرد دکتر زاکانی مطلوب و رو به جلو بوده است.

معاون زاکانی: «دکتر» در انتخابات، چهره اصلی اصلاحات که دولت سوم روحانی بود را افشا کرد / برخی اعضای شورای شهر در زمین جریان دوم خرداد بازی نکنند
معاون زاکانی: «دکتر» در انتخابات، چهره اصلی اصلاحات که دولت سوم روحانی بود را افشا کرد / برخی اعضای شورای شهر در زمین جریان دوم خرداد بازی نکنند

لطف‌الله فروزنده، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به برخی حملات به شهردار تهران، گفت: برخی اعضای شورای شهر در زمین جریان دوم خرداد بازی نکنند.

تشکری‌هاشمی، عضو شورای شهر: زاکانی، یک خودشیفته مستعد دیکتاتوری است
تشکری‌هاشمی، عضو شورای شهر: زاکانی، یک خودشیفته مستعد دیکتاتوری است

سید جعفر تشکری هاشمی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با انتقاد از علیرضا زاکانی در توییتی نوشت: فقط یک خودشیفته مستعد دیکتاتوری می‌تواند بگوید: انتقادات اعضای شورا (نمایندگان مردم) صد در صد نادرست است. وقتی اشتباهات اصلاح نمی‌شود تنها راه هرس است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است