کد خبر : 230337
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - 14:53
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

اژه‌ای: عفو عمومی رهبری موجب وحدت و انسجام می‌شود

رئیس قوه قضائیه در حاشیه حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: فرمان عفو عمومی رهبر معظم انقلاب موجب وحدت و همبستگی بیشتر مردم خواهد شد.

اژه‌ای: عفو عمومی رهبری موجب وحدت و انسجام می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛  حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه در حاشیه برگزاری مراسم جشن ۲۲ بهمن در تهران با بیان اینکه روزهای خدا باید زنده نگه داشته شود و مردم در طول ۴۴ سال گذشته شعائر الهی را زنده نگه داشتند، اظهار داشت: مخالفان و دشمنان جمهوری اسلامی تمام تلاش خود را کردند تا بگویند مردم در صحنه نیستند، اما امروز می‌بینیم که مردم اعم از زن و مرد و کوچک و بزرگ با شور و ایمان در صحنه حضور دارند.

به نوشته تسنیم، وی خاطرنشان کرد: مردم امروز به خیابان‌ها آمده‌اند تا نشان دهند میثاق خودشان را با امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تجدید کردند و نسبت به ارزش‌ها و دین حساس هستند.

رئیس دستگاه قضا خطاب به دشمنان عنوان کرد: آن‌ها بدانند که اقدامات و دشمنی‌هایشان راه به جایی نخواهد برد.

محسنی اژه همچنین در خصوص فرمان عفو رهبری بیان داشت: این اقدام رهبر معظم انقلاب موجب وحدت و همبستگی بیشتر مردم خواهد شد. آن کسانی هم القائات دشمن آن‌ها را به اشتباه انداخته بود، متوجه شدند. آن‌ها توجه دارند که به دشمنان بفهمانند که مسیر خود را انتخاب کرده‌اند و اگرچه معترض باشند به اسلام پشت نخواهند کرد.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود
پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود

رئیس سازمان صدا و سیما در آیین گرامیداشت روز دانشجو با عنوان «بزرگداشت ملی مقاومت» در دانشگاه تهران گفت: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین عملیات فریب در تاریخ است. مقاومت رژیم صیهونیستی را خوار و تحقیر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است