سیاوش یزدانی به سپاهان اصفهان پیوست

سیاوش یزدانی به سپاهان اصفهان پیوست تا استقلالی‌ها هم بابت این انتقال خوشحال شوند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ تقریبا قابل پیش‌بینی بود که سیاوش یزدانی به سپاهان برود و با این تیم قرارداد ببندد. او که با استقلال قرارداد ۲ ساله داشت،حالا بازیکن سپاهان است و گفته می‌شود با این تیم مدعی قرارداد ۲٫۵ ساله بسته است. با این حساب استقلالی‌ها هم از این قرارداد سود می‌برند چون دیگر لازم نیست همه پول قرارداد سیاوش (که قرارداد سنگینی هم بود) را بپردازند.

سیاوش یزدانی که اولین بار سر ماجرای تولد ساپینتو علیه او موضع گرفت، بعد از بازی استقلال و سپاهان از سوی این مربی کنار گذاشته شد و باشگاه استقلال هم در آخرین دقایق قرارداد او را یکطرفه فسخ کرد. همان موقع فتح‌الله‌زاده گفت مواردی وجود دارد که احتمالا لازم نیست ما پول دیگری به یزدانی بدهیم و حالا که او به سپاهان رفته خیال استقلالی‌ها کاملا بابت مبلغ قرارداد یزدانی راحت می‌شود. این بازیکن سابقه حضور در تیم اصفهانی را هم دارد و حالا باید دید بر خلاف دوران حضور در استقلال می‌تواند در سپاهان خودش را نشان بدهد یا نه!

بعد از اتفاقاتی که در استقلال برای یزدانی رخ داد، مورایس سرمربی سپاهان و هموطن ساپینتو به او چراغ سبز نشان داد و همان‌موقع خیلی‌ها گفتند سیاوش به سپاهان می‌رود. جالب این که سپاهان یک مدافع استقلالی دیگر یعنی محمد دانشگر را هم دارد که البته امسال عملکردی معمولی داشته و از این پس شاید مورایس از هر دو مدافع استقلالی تیمش استفاده کند. سپاهان با ۱۰ گل خورده بعد از تیم‌های پرسپولیس، مس رفسنجان و آلومینیوم اراک صاحب بهترین خط دفاعی است ولی آن‌ها امیدوارند با جذب یزدانی شرایط بهتری پیدا کنند.

سپاهان این هفته بازی سختی با گل گهر سیرجان دارد و احتمالا یزدانی می‌تواند از همین بازی در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد و برای اصفهانی‌ها بازی کند.