عضو فراکسیون زنان مجلس: کنگره زنان تاثیرگذار ضرورت داشت و قرار است ادامه پیدا کند

الهام آزاد عضو فراکسیون زنان مجلس که جزو حاضران کنگره زنان تاثیرگذار بوده، می‌گوید قرار است این کنگره با این عنوان، به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ الهام آزاد عضو فراکسیون زنان مجلس که جزو حاضران کنگره زنان تاثیرگذار بوده، گفت: برگزاری این برنامه برای کشور، ضرورت داشت و امیدوارم در کنگره‌های بعدی، پربارتر باشد چون قرار است این کنگره با این عنوان، به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

به نوشته رویداد۲۴، مهم‌ترین بخش های این گفت‌وگو را در ادام می‌خوانید:

قطعاً برگزاری مراسم زنان تاثیرگذار در ایران ضرورت داشت. اینکه کنگره‌ای در این سطح بین‌المللی در کشور برگزار شد را یک حرکت خوب دیدم. البته برگزاری اولین‌ها، توام با ضعف‌ها و آسیب‌هایی هم هست که باید این کمبود‌ها شناسایی شود، اما در اصل موضوع، باید تاکید کنم که برگزاری این برنامه برای کشور، ضرورت داشت.

امیدوارم در کنگره‌های بعدی، پربارتر باشد چون ان‌شاءالله قرار است این کنگره با این عنوان، به صورت مستمر ادامه داشته باشد، زیرا براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرموده بودند، الگوی سوم زن که می‌تواند زن مسلمان ایرانی باشد، برگزاری چنین اجلاس‌هایی می‌تواند نقش زنان مسلمان و تاثیرگذار را در سطح دنیا نشان دهد.

 معارضان نظام اسلامی ایران دنبال این هستند که بتوانند جلوی قطار پیشرفت کشور را بگیرند. بعید می‌دانم برگزاری این مراسم در واکنش به اخراج ایران از کمیسیون مقام زن ملل متحد بوده باشد، ولی در کل باید چنین تحرکاتی از سوی ایران باشد. همچنین معتقدم چه در پارلمان ایران و چه از طرف دولت در عرصه بین‌المللی باید اتفاقات بیشتری در حوزه زنان برای ما اتفاق بیفتد.

در  زمینه هزینه‌ها و بودجه‌هایی که در این رابطه شده است، اطلاعاتی ندارم.