کد خبر : 227068
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - 08:22
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

خانواده‌ها برای جبران نقصان آموزشی همراهی کنند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان این که در سال تحصیلی کنونی عواملی آموزش را تحت‌تأثیر قرار داد، گفت: خانواده‌ها برای جبران نقصان آموزشی دانش‌آموزان همراهی کنند.‌

خانواده‌ها برای جبران نقصان آموزشی همراهی کنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با برنامه رادیویی سلام اصفهان با بیان اینکه سامانه شاد نسبت به گذشته ارتقای خوبی پیدا کرده است، اظهار داشت: با وجود این در دوره خاصی به‌واسطه اینکه بار زیادی را تحمل کرد، مقداری دچار اختلال شد، اکنون اختلال خاصی ندارد یا به تعبیری مشکلات این سامانه کمتر شده است.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: آموزش غیرحضوری به‌صورت آفلاین و آنلاین هدف اصلی آموزش نیست و نمی‌تواند صددرصد آموزش مد نظر ما را پوشش دهد و تلاشمان باید به نحوی باشد که نیازی به آموزش غیرحضوری نداشته باشیم و فرایند یاددهی یادگیری در کلاس اتفاق بیفتد و به‌صورت حضوری باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به مصاحبه روز گذشته وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش بر این است که موضوع آموزش غیرحضوری را به حضوری تبدیل کنیم، بسیاری از خانواده‌ها دغدغه فراوانی دارند که آموزش باید حضوری باشد.

ابراهیمی با بیان اینکه سلامت دانش‌آموزان برای ما بسیار مهم است، ابراز داشت: آموزش نیز جزئی از سلامت آنان است و آموزش سالم و سلامت جسم توأمان با هم باید اتفاق افتد.

وی تصریح کرد: در سال تحصیلی کنونی یک سری از عوامل باعث شد تا تقریباً آموزش تحت‌تأثیر قرار بگیرد و کیفیت صددرصدی مورد انتظار ما را نداشته باشد، خانواده‌ها همراهی کنند و مدارس در خدمت هستند تا کم و کسر آموزشی در زمان‌هایی که برای مدارس مشخص می‌کنیم جبران شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: برای مدارس، پنجشنبه یا فرصت بعدازظهر استفاده شود تا کیفیت آموزشی کاهش نیابد؛ آموزش در همه دوره‌ها مهم است، بخشی از آن اساسی و پایه‌ای است و بخشی از آن در ورود به دانشگاه مؤثر است و همراهی و همدلی مدرسه و خانواده باعث شود تا این نقصان آموزشی که اتفاق افتاده است جبران شود.

اخبار مرتبط:
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد

مسوول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: نوروز ۱۴۰۳، ۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر در این شهر به مهمانان خدمات ارائه خواهند داد.

فرماندار اصفهان:  شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود
فرماندار اصفهان: شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود

فرماندار اصفهان گفت: رصد لحظه‌ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت
خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، مترو اصفهان از پنجم اسفندماه تا پایان سال تا ساعت ۲۲ به شهروندان خدمات می‌دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است