کد خبر : 226274
انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - 21:26
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

خبرگزاری نزدیک به سپاه: باغ قلهک را از انگلیس خبیث پس بگیرید

خبرگزاری فارس در سرویس «فارس من» که به مخاطبان این خبرگزاری اختصاص داده شده است با انتشار متنی کوتاهی خواستار پس گرفتن «باغ قلهک» از سفارت انگلیس شد.

خبرگزاری نزدیک به سپاه: باغ قلهک را از انگلیس خبیث پس بگیرید

به گزارش سایت خبری مدارا؛ خبرگزاری فارس در سرویس «فارس من» که به مخاطبان این خبرگزاری اختصاص داده شده است با انتشار متنی کوتاهی خواستار پس گرفتن «باغ قلهک» از سفارت انگلیس شد. در متن این درخواست آمده است: “بر اساس مدارک موجود باغ قلهک در سال ۱۲۷۸ هجری توسط ناصرالدین شاه قاجار جهت نشیمن ییلاقی به سفارت وقت انگلستان به صورت سکنی واگذار شده است. این عقد صرفاً حق انتفاع به نحو خاص را افاده می‌کند نه انتقال عین و ملکیت و یا حتی استفاده در غیر مورد اشاره شده در عقد…از مسئولین خواهشمندیم با روحیه انقلابی و بر اساس قوانین، باغ قلهک را از چنگال دولت جاسوس پرور بریتانیای صغیر آزاد نمایند تا مورد استفاده مردم عزیزمان قرار بگیرد.”

اخبار مرتبط:
تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس آغاز شد
تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس آغاز شد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: از ساعت یک دقیقه بامداد فردا پنجشنبه رقابت‌های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد و تا ۸ صبح روز دهم اسفند ادامه خواهد داشت.

اقراریان: زمان نهایی اعلام لیست شورای ائتلاف در تهران، امشب مشخص می‌شود
اقراریان: زمان نهایی اعلام لیست شورای ائتلاف در تهران، امشب مشخص می‌شود

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تهران، اعلام کرد که زمان اعلام «لیست شورای ائتلاف در تهران» امشب مشخص می‌شود.

رای دادن در این شرایط کار غلطی است
رای دادن در این شرایط کار غلطی است

خانمی حدوداً ۴۰ ساله پشت تریبون می‌رود و اظهار می‌کند که مردم نسبت به عملکرد مسوولان بی اعتماد شده‌اند و لازمه شرکت در انتخابات، اصلاح عملکرد مسوولان است. اما در ادامه خطاب به برگزارکنندگان گفت که واکنش دانشجویان برگزارکننده را در پی داشت‌؛ این خانم با متهم‌کردن دانشجویان برای گرفتن بودجه جهت برگزاری این تریبون مردمی مدعی شد: «نیت‌تان از این تریبون درست نیست… شما فقط موقع انتخابات یاد مردم می‌افتید».

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است