روزنامه جام جم: جشنواره فیلم فجر امسال بسیار «پرشور و پررونق» است

در حالی که بسیاری از تحلیلگران و ناظران جشنواره فیلم فجر امسال را کم‌رونق می‌دانند و معتقدند هم هنرمندان و هم مردم استقبالی از جشنواره نداشته‌اند اما روزنامه وابسته به سازمان صداوسیما این جشنواره را «پرشور و پررونق» توصیف کرده است!

به گزارش سایت خبری مدارا؛ در حالی که بسیاری از تحلیلگران و ناظران جشنواره فیلم فجر امسال را کم‌رونق می‌دانند و معتقدند هم هنرمندان و هم مردم استقبالی از جشنواره نداشته‌اند اما روزنامه وابسته به سازمان صداوسیما این جشنواره را «پرشور و پررونق» توصیف کرده است!

به نوشته جام جم، جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به‌ عنوان بزرگ‌ترین رویداد تئاتری کشور، امکان مهمی برای رونق‌بخشی به تولید هنرمندانه آثار نمایشی و تجلی اشتیاق گروه‌های تئاتری سراسر کشور برای تبادل تجربه و هنر با یکدیگر و ایجاد ارتباطی متفاوت با مخاطبان این هنر است. موضوعی که گرچه در ۱۰سال اخیر آنگونه که باید بدان توجه نمی‌شد اما دست‌اندرکاران جشنواره تلاش کردند در چهل و یکمین جشنواره با یک بازگشت به گذشته موفق، به این مهم دست یابند.

این روزنامه گزارش «جشنواره تئاترفجر پرشور و پررونق» را اینگونه ادامه داده است: در حقیقت یکی از مهم‌ترین ویژگی چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را باید بازگشت این رویداد به دوره سی‌ویکم و ادوار ماقبل آن دانست. ادواری که آثار حاضر در مهم‌ترین رویداد تئاتری کشور با اتکا به آثار تولیدی برای این جشنواره پیش روی مخاطبان قرار می‌گرفت.