روزنامه اصولگرا: پیدا کردن ریشه تقلب در کنکور از نشاندن هواپیمای ریگی سخت‌تر است؟!

روزنامه فرهیختگان نوشت: اصلا با فرض اینکه احتمال بالای تقلب در حین برگزاری کنکور وجود دارد، آیا دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نمی‌توانند ریشه چنین اقداماتی را پیدا کنند؟ حتما پیگیری و رفع‌ورجوع این ماجرا، سخت‌تر از نشاندن هواپیمای حامل عبدالمالک ریگی آن هم در آسمان نیست.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه فرهیختگان از مسئولان کشور به دلیل اختلال در زندگی و کسب‌وکار مردم با قطع کردن اینترنت به دلیل برگزاری کنکور انتقاد کرد و به کنایه نوشت: پیدا کردن ریشه  تقلب در کنکور از نشاندن هواپیمای ریگی سخت‌تر است؟!

به نوشته فرهیختگان، بیش از ۲۵ آزمون و شبه‌کنکور در سال در کشور انجام می‌شود که هرکدام از آنها هم دارای اهمیت بالا و شاید هم‌تراز با آزمون سراسری هستند. اگر قرار بر این باشد که برای برگزاری هرکدام از این آزمون‌ها زندگی میلیون‌ها نفر با اقداماتی نظیر قطعی اینترنت و… مختل شود، این‌طور به نارضایتی‌ها دامن زده بشود و همین رویه‌های غیرعقلانی پیش گرفته شود، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

این روزنامه در بخش دیگری از مطلب انتقادی خود نوشته است:اصلا با فرض حیثیتی بودن ماجرا و اینکه احتمال بالای تقلب در حین برگزاری کنکور وجود دارد، آیا دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نمی‌توانند ریشه چنین اقداماتی را پیدا کنند و بخشکانند؟ حتما پیگیری و رفع‌ورجوع این ماجرا، سخت‌تر از نشاندن هواپیمای حامل عبدالمالک ریگی آن هم در آسمان نیست.