کد خبر : 224647
انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - 04:10
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

اجرای بیش از ۳۵۰۰ طرح کشاورزی توسط مددجویان اصفهانی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: در سال جاری بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ طرح کشاورزی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان ایجاد شده است.

اجرای بیش از ۳۵۰۰ طرح کشاورزی توسط مددجویان اصفهانی

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احمد رضایی بسترسازی و تقویت طرح‌های کشاورزی را یکی از بهترین زمینه‌های اشتغال مددجویی عنوان کرد و اظهار داشت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال با هدایت و راهبری شغلی در بخش کشاورزی برای مددجویان ایجاد شده است.

به نوشته مهر؛ احمد رضایی با اشاره به اینکه در این مدت ۲۶۷ میلیارد و ۹۳۳ میلیون تومان به مجریان طرح‌های کشاورزی تسهیلات پرداخت شده، ادامه داد: اعطای این تسهیلات در زمینه اجرای طرح‌های کشاورزی و گلخانه کوچک مقیاس، دامداری و دامپروری، پرورش ماهی و سایر آبزیان، پرورش طیور و زنبورداری بوده است.

وی بیشترین آمار طرح‌های اجرایی را در زمینه دامپروری مطرح کرد و افزود: در این مدت ۲ هزار و ۸۹۹ طرح مددجویی برای فعالیت در زمینه دام و طیور اجرا شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان، افزایش تولید و اشتغال در حوزه کشاورزی را مؤثر در رشد تولید و اشتغال در سایر بخش‌ها مطرح کرد و افزود: برنامه ریزی صحیح و برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی، به منظور افزایش بهره‌وری اقتصادی، گسترش سطح دانش و استفاده از فناوری‌های جدید در رشته‌های کشاورزی و مشاغل مرتبط، از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها برای اشتغال پایدار مددجویان است.

اخبار مرتبط:
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد
۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر آماده استقبال از مهمانان نوروزی اصفهان شد

مسوول کمیته اسکان ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: نوروز ۱۴۰۳، ۱۲۰ هتل و ۲۵ مهمان‌پذیر در این شهر به مهمانان خدمات ارائه خواهند داد.

فرماندار اصفهان:  شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود
فرماندار اصفهان: شعب اخذ رای در روز انتخابات به صورت برخط رصد می‌شود

فرماندار اصفهان گفت: رصد لحظه‌ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت
خدمات‌دهی مترو اصفهان یک ساعت افزایش یافت

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، مترو اصفهان از پنجم اسفندماه تا پایان سال تا ساعت ۲۲ به شهروندان خدمات می‌دهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است