کد خبر : 223170
انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - 14:15
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سیاسی
چاپ

فرمانده کل سپاه: اگر چه دشمن در فضای مجازی علیه ما اقدام می‌کند اما فضای حقیقی در دست ماست

سردار سلامی گفت: اگر چه دشمن در فضای مجازی علیه ما اقدام می‌کند اما فضای حقیقی در دست ما قرار دارد اما با این‌حال باید تلاش کنیم تا فضای حقیقی در ذهن و باور مردم متبلور شود چرا که در این صورت می‌توانیم در مقابله نرم افزاری با دشمنان در فضای مجازی اقدامات موفقیت آمیزی را انجام دهیم‌.

فرمانده کل سپاه: اگر چه دشمن در فضای مجازی علیه ما اقدام می‌کند اما فضای حقیقی در دست ماست

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در حاشیه آئین افتتاحیه ۳۰۵۰ طرح محرومیت زدایی مردم‌پایه بسیج که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، در خصوص انعکاس فعالیت‌های محرومیت زدایی سپاه و بسیج در رسانه‌ها، اظهار داشت: کار اصلی دشمنان ما واژگون سازی حقیقت و واقعیت‌ها است لذا در این راستا تلاش می‌کنند حقایق زیبایی که در جامعه ما وجود دارد را علاوه بر منحرف کردن و زشت جلوه دادن، وضعیت ناامید کننده‌ای را از جامعه ارائه دهند تا بتوانند تهدیدات سیاسی خود را اجرا کنند و این همان موضوعی است که امروز در برخی گزارشات رسانه‌ای ملاحظه می‌کنید.

وی ادامه داد: بسیج در عین حال که فداکارانه امنیت جامعه را برقرار می‌کند، با گذاشتن از جان و مال خود به کمک مردم نیز می‌شتابد که این حضور در صحنه را بارها در حوادث غیر مترقبه همچون سیل خوزستان و زلزله کرمانشاه ملاحظه کردید و این هم برای آنست تا خدشه‌ای به مردم وارد نشود.

فرمانده کل سپاه افزود: برخی اقشار جامعه با محرومیت مواجه هستند که بخشی از آن مربوط به سیاست نفرت انگیز و شرم آوری است که دشمنان ما در عرصه تحریم‌ها بوجود آوردند به نحوی که حتی از دادن دارو برای بیماران صعب العلاج نیز خودداری کردند؛ امروز می‌بینید بسیج ده‌ها هزار پروژه محرومیت زدایی را در سطوح و در نقاط مختلف انجام می‌دهد که تک تک آنها قابل مشاهده است.

وی یادآور شد: رسالت اصلی شبکه رسانه‌ای کشورمان بیان و انعکاس واقعیت‌ها آن هم به شکلی مطلوبی است تا مردم عزیزمان نسبت به آنها آشنا شوند؛ ما با مردم صادق هستیم و تلاش می‌کنیم در عمل بهتر از آن را که وعده می‌دهیم، انجام دهیم.

سردار سلامی، عنوان کرد: تمام تلاش ما در جهت حفظ و برقراری امنیت و عزت دادن به مردم است و غیر از آن نیت دیگری نداریم؛ بر این اساس تا آخرین لحظه برای مردم تلاش می‌کنیم تا زیباترین لحظه‌ای که همانا شهادت در راه اعتلای عزت مردم در پرتو اسلام باشد برای ما رقم بخورد.

وی همچنین به هجمه رسانه‌ای دشمنان در فضای مجازی علیه اقدامات سپاه نیز اشاره کرد و گفت: اگر چه دشمن در فضای مجازی علیه ما اقدام می‌کند اما فضای حقیقی در دست ما قرار دارد اما با این‌حال باید تلاش کنیم تا فضای حقیقی در ذهن و باور مردم متبلور شود چرا که در این صورت می‌توانیم در مقابله نرم افزاری با دشمنان در فضای مجازی اقدامات موفقیت آمیزی را انجام دهیم‌.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه یکی از شبکه‌های بیگانه ده‌ها هزار دروغ را در رابطه با اغتشاشات اخیر منتشر کرده، افزود: باید تلاش کنیم تا واقعیت‌ها را آن گونه که هست یرای مردم منعکس کنیم بلکه مردم دل و ذهن شأن به شبکه رسانه‌ای دشمنان معطوف نشود و دروغ‌های آنها را باور نکنند.
وی به اقدامات صورت گرفته برای انجام پروژه‌های محرومیت زدایی اشاره کرد و گفت: طرح‌هایی که امروز افتتاح شد شامل ۳۰۵۰ پروژه است؛ در این راستا تأمین آب شرب ۷۲۰۰ روستا را متعهد شدیم که از این تعداد بخشی مورد بهره داری گرفته است.

اخبار مرتبط:
دستور سرلشگر باقری برای بررسی علل سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور
دستور سرلشگر باقری برای بررسی علل سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور

رئیس ستادکل نیروهای مسلح هیئت عالی رتبه‌ای به ریاست سردار عبدالهی را مامور بررسی ابعاد و علل موضوع سانحه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور کرد که در محل وقوع حادثه در آذربایجان‌شرقی حاضر شده‌اند.

گمانه‌ها در مورد زمان بندی انتخاب رئیس جمهور جدید چه می‌گوید؟
گمانه‌ها در مورد زمان بندی انتخاب رئیس جمهور جدید چه می‌گوید؟

پس از حادثه سقوط بالگرد رئیس‌جمهور و شهادت سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه وی، گمانه‌زنی‌ها در خصوص زمان برگزاری انتخابات جدید ریاست جمهوری شده است.

دادستان کل کشور: در پی شهادت رئیسی با افرادی که در فضای مجازی نشر اکاذیب و توهین می‌کنند برخورد سریع و بازدارنده صورت گیرد
دادستان کل کشور: در پی شهادت رئیسی با افرادی که در فضای مجازی نشر اکاذیب و توهین می‌کنند برخورد سریع و بازدارنده صورت گیرد

دادستان کل کشور در پی شهادت رئیسی و همراهان ایشان و به منظور برخورد قاطعانه و فوری با تشویش‌کنندگان امنیت روانی جامعه در بخشنامه‌ای بر برخورد بازدارنده با منتشرکنندگان محتوای خلاف واقع تاکید کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است