کد خبر : 222875
انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - 10:23
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

قاتل فراری باغ فدک اصفهان به دام افتاد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری فردی که پس از سرقت طلاجات یک خانم جوان در باغ فدک شهر اصفهان او را به قتل رسانده و متواری شده بود در کمتر از 10 روز با اقدامات هوشمندانه کارآگاهان این پلیس خبر داد.

قاتل فراری باغ فدک اصفهان به دام افتاد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: صبح روز ۲۷ آذر ماه در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود جسد خانمی جوان در باغ فدک شهر اصفهان اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی و اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی استان اصفهان به محل اعزام و بررسی‌های علمی و تخصصی خود را در این خصوص انجام دادند.

وی افزود: با اقدامات هوشمندانه کارآگاهان تیم بررسی صحنه جرم و تشخیص هویت پلیس آگاهی استان اصفهان در کمترین زمان ممکن هویت فردی که مرتکب این جنایت شده بود به دست آمد.

وی بیان کرد: با شناسایی هویت متهم جستجوی دقیق و هوشمندانه برای یافتن وی آغاز و مخفی‌گاه این فرد در یکی از محلات شمال شهر اصفهان شناسایی و سرانجام در کمتر از ۱۰ روز از وقوع حادثه، قاتل فراری دستگیر و به پلیس آگاهی استان اصفهان انتقال یافت.

تُرکیان ادامه داد: متهم که با مدارک و مستندات محکم و مستدل پلیس مواجه شده بود صراحتاً به جرم خود معترف و عنوان کرد شب حادثه در باغ فدک در حال قدم زدن بودم که با مقتول مواجه شدم، کسی آن حوالی نبود به همین خاطر وسوسه شدم تا طلاجات او را از او سرقت کنم که با مقاومت وی روبرو شدم، کنترل خودم را از دست داده بودم و برای اینکه کسی از درگیری ما اطلاع پیدا نکند در یک لحظه به این خانم حمله کرده و با شالی که بر سر داشت او را خفه کردم و بعد از سرقت ۴ حلقه النگوی طلای او از صحنه فرار کردم.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خاطرنشان کرد: پس از بازسازی صحنه قتل توسط این مرد ۲۷ ساله و اعتراف صریحش به ارتکاب قتل پرونده تکمیل و متهم برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

اخبار مرتبط:
فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در اصفهان/ کمینه دما کاهش می‌یابد
فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در اصفهان/ کمینه دما کاهش می‌یابد

رییس مرکز پیش‌بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه ناپایدار بارش‌زا از عصر امروز و فراگیر شدن آن در سطح استان طی روز چهارشنبه خبرداد.

شهرداری اصفهان گزارشی از حسابرسی شرکت قند ارائه دهد
شهرداری اصفهان گزارشی از حسابرسی شرکت قند ارائه دهد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: گزارشی از سوی شهرداری در خصوص حسابرسی این شرکت قند طی سال‌های گذشته به شورا ارائه شود.

متولی‌گری بازار و میدان امام علی(ع) مشخص شود
متولی‌گری بازار و میدان امام علی(ع) مشخص شود

رئیس کمیسیون حقوقی، برنامه ریزی و پایش مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مقرر شد که برای متولی‌گری این میدان و بازار اقداماتی انجام شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است