کد خبر : 222758
انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - 08:25
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مدیریت استان پشتیبان برنامه‌های بهزیستی خواهد بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان افزود: مجموعه مدیریت استان پشتیبان برنامه‌های بهزیستی خواهد بود و تمام مجموعه‌ها به کمک آن‌ها می‌آیند.

مدیریت استان پشتیبان برنامه‌های بهزیستی خواهد بود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی استاندار اصفهان، در آیین تودیع و معارفه مدیرکل سازمان بهزیستی استان اصفهان، اظهار کرد: تکریم تنها مخصوص مدیران نیست و باید از همه عزیزان و بزرگوارانی که در این سازمان مردمی و خدوم تلاش می‌کنند، یاد کرد.

وی افزود: از کسانی یاد می‌کنم که اگر کارشان یک روز تعطیل شود، جامعه با مشکل عمده مواجه خواهد شد.

به نوشته فارس؛ جان‌نثاری بیان داشت: آیا مردم سختی‌های کار کردن در مرکز نگهداری معلولان ذهنی را می‌دانند؟ در نگهداری از سالمندان، مربیانی هستند که با سالمندان مثل پدر و مادر خود رفتار می‌کنند؛ این کارها متاسفانه در جامعه دیده نمی‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت: اگر احادیث پیامبر اکرم (ص) را بررسی کنیم، متوجه می‌شویم که درصد بالایی از احادیث، در باب رسیدگی به افراد جامعه هدف بهزیستی همچون زنان بی سرپرست، سالخوردگان و معلولان است.

وی تصریح کرد: تنها نباید از مدیران تکریم شود بلکه باید حتی از آن شخصی که در حال نظافت مراکز نگهداری سالمندان است نیز تکریم کنیم.

جان‌نثاری با تاکید بر سعه‌صدر کارکنان بهزیستی در برخورد با جامعه هدف خود، تصریح کرد: بهزیستی آدم پرحوصله و با سعه‌صدر می‌خواهد، کسی که فقط خودش را نبیند بلکه جامعه هدفش را هم مدنظر قرار دهد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان افزود: این کار اسم و عنوان ندارد، همچنین مدالی به کارمندانش نمی‌دهند، اینجا جایی است که به طور خاموش در حال ارائه خدمت هستند و در همین راستا از همه آن‌ها تکریم می‌کنیم و دستشان را می‌بوسیم؛ اگر من به عنوان یک مسؤول جزء، اهمیت کار شما را ندانستم، در عوض بدانید خدا شما را می‌بیند.

وی اظهار داشت: ساحت این سازمان وارد جناح‌بندی‌های سیاسی نشده است و هر کس از بعد انسانیت قوی‌تر باشد موفق‌تر است، این سازمان مدیری می‌خواهد که جنبه‌های انسانی‌اش از بقیه بیشتر بوده و در نتیجه خدمتش خالص‌تر باشد؛ امروز زمانی است که برای سرمایه اجتماعی مجموعه نظام، نیاز به این آدم‌ها داریم.

جان‌نثاری با بیان این‌ که رسیدگی به جامعه هدف بهزیستی، وظیفه حاکمیت است و هر چقدر تلاش و هزینه شود تنها گوشه‌ای از وظایف ادا می‌شود، گفت: اگر باید رسیدگی می‌کردیم ولی نکردیم، هیچ جوابی در پیشگاه خداوند متعال نخواهیم داشت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان افزود: مجموعه مدیریت استان پشتیبان برنامه‌های بهزیستی خواهد بود و تمام مجموعه‌ها به کمک آن‌ها می‌آیند.

در این مراسم، ناصر چاووشی، مسؤول پیشین معاونت اجتماعی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان، به سمت مدیرکلی بهزیستی استان اصفهان منصوب و جایگزین ولی‌الله نصر شد.

اخبار مرتبط:
پروژه‌های مسکن ملی به ۲۴۱۰۰ نفر در شهرهای جدید اصفهان اختصاص یافت
پروژه‌های مسکن ملی به ۲۴۱۰۰ نفر در شهرهای جدید اصفهان اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: طرح نهضت ملی مسکن تاکنون به بیش از ۲۴ هزار و ۱۰۰ متقاضی در شهرهای جدید استان (بهارستان، فولادشهر و مجلسی) اختصاص یافته است.

تصادف کامیون و پیکان در فولادشهر ۳فوتی و یک مصدوم داشت
تصادف کامیون و پیکان در فولادشهر ۳فوتی و یک مصدوم داشت

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از فوت سه نفر و مصدومیت یک نفر دیگر در تصادف پیکان و کامیون در فولادشهر خبر داد.

۲۳۰۰ خانواده دارای چندقلو تحت پوشش بهزیستی اصفهان است
۲۳۰۰ خانواده دارای چندقلو تحت پوشش بهزیستی اصفهان است

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: این سازمان ۲۳۰۰ خانواده دارای فرزند چند قلو را تحت پوشش دارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است