کد خبر : 221919
انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - 14:50
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سیاسی
چاپ

مجلس به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش است

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر آموزش و پرورش گفت که نصایح گرم و مشوقانه کارشناسان در آهن سرد مدیران وزارت آموزش و پرورش بی تاثیر شده است.

مجلس به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهدی اسماعیلی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس، خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: بر همگان واضح و مبرهن است که آموزش و پرورش در توسعه کشور نقش مهم و اساسی دارد و اینجانب با سال ها سابقه خدمت در آموزش و پرورش و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی باید بگویم که متاسفانه امروز آموزش و پرورش ما حال خوشی ندارد.

وی در ادامه اظهار کرد: بدنه مدیریتی این وزارتخانه ضعیف و ناتوان بوده و دچار روزمرگی شده است، توان لازم را ندارد و نصایح گرم و مشوقانه کارشناسان در آهن سرد مدیران این وزارتخانه بی تاثیر شده است.

نماینده مردم میانه در مجلس، تصریح کرد: عدم به روز رسانی محتواهای آموزشی و عدم توجه به سند توسعه ای و تحول آموزش و پروش و تحقیر معلمان و کادر آموزش و پرورش در پرداخت مطالبات قانونی از جمله مشکلات این وزارتخانه است.

اسماعیلی خطاب به رئیس جمهور گفت: از عملکرد این وزارتخانه نه پیشکسوتان، نه معلمان و نه اولیا راضی نیستند و بدانید مجلس در راستای وظیفه نظارتی خود به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش است و این بخش مهم با این مدیریت فعلی به سرمنزل نمی رسد. بهتر است خودتان به سراغ تغییر و تحول در وزارت آموزش و پرورش بروید.

اخبار مرتبط:
سایت نزدیک به قالیباف: سوپرانقلابی‌ها نماینده اصولگرایان نیستند
سایت نزدیک به قالیباف: سوپرانقلابی‌ها نماینده اصولگرایان نیستند

رسانه نزدیک به رئیس مجلس نوشت: واقعیت این است که در عرصه انتخاباتی عناصر اصیل اصولگرا تعیین‌کننده‌اند و قدرت تصمیم‌سازی دارند و عموم اصولگرایان نیز سوپرانقلابی‌ها را منتقل‌کننده گفتمان اصیل انقلاب اسلامی نمی‌دانند. به همین دلیل سوپرانقلابی‌ها نه در جایگاه تعیین‌کنندگی قرار می‌گیرند، نه رأی‌آورند و نه مورد پذیرش اهالی سیاست قرار می‌گیرند.

علی‌اکبر صالحی: حتی آقای روحانی هم از مذاکره ایران و آمریکا خبر نداشت
علی‌اکبر صالحی: حتی آقای روحانی هم از مذاکره ایران و آمریکا خبر نداشت

علی‌اکبر صالحی گفت: دکتر روحانی آمدند و من گزارشی به ایشان دادم. ایشان باور نمی‌کردند؛ چون این مذاکره محرمانه را کسی نمی‌دانست.

محمدعلی وکیلی: روحانی با ثبت‌نام در انتخابات خبرگان ریسک بزرگی کرد
محمدعلی وکیلی: روحانی با ثبت‌نام در انتخابات خبرگان ریسک بزرگی کرد

نماینده سابق مجلس گفت: آقای روحانی با ثبت‌نام در انتخابات خبرگان ریسک خیلی بزرگی کرد، البته ایشان جزو معدود چهره‌های حسابگر میان سیاسیون است ولی به‌هرحال تصمیم پرریسکی را گرفت، چرا که بعید است در تهران لیستی مستقل از لیست جامعتین در انتخابات خبرگان داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است