کد خبر : 218811
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - 10:27
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

عضو شورای شهر تهران: ستاد ملی مقابله با آلودگی هوا تشکیل شود

سوده نجفي، رييس كميته سلامت شوراي اسلامی شهر تهران در برنامه تلويزيوني صبحانه ايراني شبكه ٢ پيشنهاد تشكيل ستاد ملي مقابله با آلودگي هوا با رياست رييس جمهوری و يا معاون اول را مطرح كرد.

عضو شورای شهر تهران: ستاد ملی مقابله با آلودگی هوا تشکیل شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ عضو هیئت رئیسه شورا با اشاره به تداوم آلودگی هوای این روزهای شهر تهران و تاثیر نامطلوب آن بر روی سلامت شهروندان، گفت: برای برون رفت از بحث آلودگی هوا تمامی دستگاه ها ملزم به انجام تکالیف بر اساس متن قانون هستند؛ لذا پیشنهاد می شود ستاد ملی مقابله با آلودگی هوا با ریاست رئیس جمهوری یا معاون اول ایشان تشکیل شود.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران هزینه مربوط به خود جهت تامین ۶۳۰ دستگاه اتوبوس را به دولت پرداخت کرده است ادامه داد: دولت تا کنون ۱۵۲ دستگاه اتوبوس را تحویل داده که باید این روند هر چه سریعتر انجام شود تا با توسعه حمل و نقل عمومی و توسعه کمر بند سبز شهر تهران بتوانیم گامی موثر در جهت رفع آلودگی هوا در شهر تهران برداریم.

اخبار مرتبط:
عبدالله مومنی به مرخصی آمد
عبدالله مومنی به مرخصی آمد

عبدالله مومنی، به دلیل روند بیماری و درمان همسرش به مرخصی کوتاه مدت اعزام شد.

دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد
دادستانی تهران یاشار سلطانی را احضار کرد

دادستانی تهران اعلام کرد: بعد از انتشار مطالب کذب در خصوص قیمت ارز در کانال تلگرامی «اسکان نیوز» که میتوانست موجب نگرانی مردم و تضییع حقوق عامه شود، دادستانی تهران صاحب این کانال تلگرامی را احضار و برای وی پرونده قضایی تشکیل شد.

پنجشنبه‌ها تعطیل شد
پنجشنبه‌ها تعطیل شد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از افزایش تعطیلات رسمی هفتگی به ۲ روز و کاهش ۴ ساعته کار کارکنان با تصویب این کمیسیون خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است