کد خبر : 216222
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - 12:40
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

معاون امنیتی وزیر کشور: با اجرای احکام، دیگر «اغتشاشگران» به خود اجازه ارتکاب جنایت نمی‌دهند

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: «اغتشاشگران» با اجرای احکام قضایی احساس می‌کنند شرایطی پیش آمده که دیگر افراد به خود اجازه نخواهند داد چنین جنایت‌هایی را مرتکب شوند، این مسیر با قاطعیت ادامه پیدا خواهد کرد.

معاون امنیتی وزیر کشور: با اجرای احکام، دیگر «اغتشاشگران» به خود اجازه ارتکاب جنایت نمی‌دهند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ضمن حمایت از قوه قضائیه در برخورد به اغتشاشگران و آشوبگران اخیر گفت: شاهد بودیم در طول مدت بیش از ۷۰ روز اغتشاشات نزدیک به ۵۳ نفر شهید مدافع امنیت تقدیم نظام و انقلاب شد که این تعداد غیر از شهدای حملات تروریستی ایذه و شهدای شاهچراغ است.

به نوشته فارس، بخش هایی از گفت و گوی میراحمدی را در ادامه می خوانید:

بیش از ۲۰ هزار مجروح در میان ماموران مدافع امنیت ما وجود دارد، مامورانی که برخی از آن‌ها بخشی از اعضای بدن خود را از دست دادند و دچار مشکلات جدی مانند ضربه مغزی شده و برخی نیز در حالت کما هستند.

اغتشاشگران هزاران میلیارد خسارت به اموال مردم وارد کردند و مسائل و بحران های مختلفی توسط این آشوبگران و اغتشاشگران در کشورمان ایجاد شد. آن‌ها کشور را وارد شرایطی کردند که اجماع جهانی علیه کشورمان ایجاد شده و قطعنامه های حقوق بشری علیه ایران اسلامی صادر شود، هرچند که موضع‌گیری‌های خارجی ها علیه ملت ما موضوع چندان مهمی نیست.

شاید پس از انقلاب اسلامی که ما با اغتشاشات سال‌های ۷۸، ۸۸، ۹۶ و ۹۸ مواجه بودیم این میزان حضور میلیونی پی‌درپی مردم در راهپیمایی‌های مختلف در مراسم‌های تشییع پیکرهای شهدای مدافع امنیت به خیابان‌ها آمدند، مطالبه آن‌ها برخورد با این اغتشاشگران و افرادی بود که کشور را دچار ناامنی‌ کرده و اقدامات بسیار خسارت‌باری را متوجه کشور ساختند.

دستگاه قضایی با محاکمه اغتشاشگران و آشوبگران هم اکنون به مطالبات بر حق مردم پاسخ داده و قانون را اجرا می‌کند. البته فضاسازی‌های دشمنان علیه اقدامات دستگاه قضایی کاملاً طبیعی است چراکه می‌خواهند شرایط کشور به گونه‌ای باشد تا اغتشاشگران و گروه‌های ضد انقلاب مسلح که در این مدت ۲۵ نفر از مردم بی گناه ما را با سلاح‌های گرم یا سرد فقط به خاطر کشته‌سازی به شهادت رساندند، آزادانه فعالیت کنند.

اغتشاشگران با اجرای احکام قضایی احساس می‌کنند شرایطی پیش آمده که دیگر افراد به خود اجازه نخواهند داد چنین جنایت‌هایی را مرتکب شوند، هجمه رسانه ای دشمنان علیه اقدامات دستگاه قضایی در برخورد با اغتشاشگران یک فضاسازی رسانه ای است تا نظام را وادار به عقب نشینی کنند تا فضای ادامه اغتشاشات فراهم شود.‌

دشمنان باید بدانند که این هجمه رسانه‌ای و فضاسازی ها ذره‌ای در اراده مسئولان قضایی کشور تاثیر نداشته و قطعاً این افراد را تا آخرین نفر آن‌ها به سزای اعمالشان خواهد رساند که این موضوع نیز مطالبه بر حق مردم است.

این حق مردم است و اگر قوه قضائیه این اقدامات را انجام ندهد و به وظایف خود عمل نکند در پیشگاه خداوند، ملت و شهدا مسئول است و باید پاسخگو باشد.

اقدامات دستگاه قضایی به طور قطع مورد حمایت کامل مردم است چون میلیون‌ها نفر در خیابان‌ها بارها و بارها با فریاد خود آن را مطالبه کردند و خواست عمومی این است که با اغتشاشگران و آشوبگران به طور جدی برخورد شود.

اکنون برخی با جنگ روانی و فضاسازی‌های رسانه‌ای خود می خواهند دستگاه قضا را وادار به عقب نشینی در برابر اغتشاشگران کنند،  این موضوع امکان‌پذیر نیست و این مسیر با قاطعیت ادامه پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط:
موحدی کرمانی رئیس مجلس خبرگان رهبری شد
موحدی کرمانی رئیس مجلس خبرگان رهبری شد

آیت الله موحدی کرمانی با ۵۵ رٱی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری و سیدهاشم حسینی‌بوشهری و علیرضا اعرافی به ترتیب به‌عنوان نواب اول و دوم رئیس این مجلس انتخاب شدند.

کیهان: آسید ابراهیم! وقتی دولت را با خزانه خالی تحویل گرفتی و نگذاشتی آب توی دل ملت تکان بخورد، شهید بودی
کیهان: آسید ابراهیم! وقتی دولت را با خزانه خالی تحویل گرفتی و نگذاشتی آب توی دل ملت تکان بخورد، شهید بودی

روزنامه‌ی کیهان در ستون «خوانندگانِ» خود که عمدتاً بازنشرِ توییت‌های کاربران قرارگاهی است، دل‌نوشته‌ای منتشر کرده است.

سوده نجفی: حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود
سوده نجفی: حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود

عضو هئیت رئیسه شورای شهر تهران گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است